דוד בן הרוש – האיש שתמיד נמצא שם

יש אנשים שיודעים בדיוק איך לעשות את העבודה, הם, יודעים איך להתנהל, הם יודעים איך לסדר את הדברים, איך לעבוד בצורה נכונה, לנהל תהליכים, לנהל פרויקטים קצרים וארוכים, יש להם את היכולות האלה ולכן הם תמיד נמצאים שם, במקום הנכון. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא דוד בן הרוש. האיש שהיה ראש עיריית יבנה (קראו בהרחבה בנושא דוד בן הרוש עיריית יבנה), הפך עם השנים לבכיר בנמל אשדוד, לא בגלל קשרים או חברויות, אלא בגלל כישורים ובגלל היכולת שלו לעבוד בצורה נכונה, חכמה, להוביל תהליכים משמעותיים, כאלה שיכולים לשנות דברים, ברמת הפרט וברמת הכלל. 

במהלך שנותיו בנמל הוא הוכיח שוב ושוב את יכולותיו, הוא הוכיח את כישוריו הרבים, בין אם זה ביכולת להתבונן על כל התמונה, התבוננות ארוכת טווח על תהליכים שונים, וכמובן ביכולת שלנו לחתור כל הזמן למטרה ולהשיג תוצאות. דבר שבלעדיו אי אפשר לייצר תהליכים שיובילו בסופו של דבר לשינויים. אין ספק שבמהלך שנותיו בנמל, הוא עשה עבודה נהדרת ולראייה השיפורים הרבים והתוצאות האיכותיות. 

מה צריך בשביל להיות שם

דוד בן הרוש איננו מיוחד ביכולות האלה, אך אין ספק שיש לו דברים שלא לכל אחד יש. עובדה, לא כולם מגיעים אל המקומות שהוא הגיע אליהם, לא כולם מצליחים לייצר תוצאות ברמה שהוא מצליח. 

לכן עולה שאלה, מה צריך בשביל להיות שם, להיות מסוגל לעמוד במקום הזה של קבלת החלטות ולדעת לקבל את ההחלטה הנכונה, לבצע אותה על הצד הטוב. התשובה היא פשוטה, צריך להיות מסוגל לראות את כל התמונה ולפעול על פיה, צריך לדעת מה המטרה ואיך רוצים להשיג אותה. רק כך אפשר בסופו של דבר להציג תוצאות איכותיות ואכן לעמוד ביעדים. 

מידע נוסף בנושא דוד בן הרוש עיריית יבנה

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיינדשיפט: הקפסולה שיכולה לחולל מהפך בחיים שלך
רוצים לחולל שינויי בחיים שלכם? מיינדשיפט: הקפסולה שיכולה לחולל מהפך בחיים שלך! טכנולוגיה ומדיטציה...
קרא עוד »
מאי 01, 2023
אולם לחינה – מה צריך להיות באולם לחינה מוצלחת
חינה מוצלחת היא זו שהאותנטיות פורצת החוצה והאורחים אשר מגיעים אל אולם לחינה, נהנים מכל דקה, במקום...
קרא עוד »
נוב 11, 2021
קוביות מעץ בגן ילדים – למה הן חשובות להתפתחות הילדים
ילדים זה שמחה וחגיגה אחת גדולה לחיים. כשהם שמחים, אלה הזמנים שאנחנו הכי נהנים בהם ומחפשים כל דרך, כדי...
קרא עוד »
יול 13, 2020