סטרימר מומלץ

סטרימר מומלץ

הצפיה בסדרות ובסרטים הייתה לאחד ממקורות הבילוי המשמעותיים בכל בית ולכן לסטרימר יש חשיבות גדולה, כדי ליהנות מתוכניות המצוינות.

קיימים כמה סטרימרים מובילים והם:

סטרימר ניבדיה שאילד סטרימר NVIDIA SHIELD

מפרט מעולה, מהיר, טוב הרבה יותר מכל המתחרים, משמש גם קונסולת משחקי, תומך ב-4 k  ובנטפליקס. זיכרון של 16 ג'יגה ו 3 ג'יגה פנימי. מחירו יקר מאד.

סטרימר שיאומי מי בוקס אס

ייחודו הוא בכך שהוא קטן מגודלה של כף יד והוא כולל מערכת אנדרואיד בגרסה של 8.1 הכוללת תמיכה נפלאה של 4 k  . זהו ממשק שהוא נוח מאד לשימוש יום יומי באמצעות שלט ידידותי.

הנפח שלו הוא 8 ג'יגה וזיכרון פנימי של 2 ג'יגה והוא מתאים מאד למי שעובד עם מערכת קודי. מעבר לכך הוא תומך גם בנטפליקס בסלקום tv ועידן פלוס וגם מחירו זול.

Beelink gt1 ultimate

סטרימר מומלץ בעל שלט נוח באופן ייחודי, מעבד מעולה ומהיר, בעל זיכרון של 3 ג'יגה ונפח דיסק של 32  ג'יגה. יש בו גרסה 7.1 של אנדרואיד ומעבד הכולל שמונה ליבות. קיימת בו שליטה קולית הוא תומך בבלוטוס 4 עם wifi , כבל רשת מובנה והוא גם תומך ב-4 k. מחיר יקר ממתחריו.

סטרימר H96 MAX RK3318

סטרימר בעל מפרט איכותי הכולל מערכת הפעלה של אנדרואיד בגרסה 9 . נפח האחסון שלו משתנה והוא נע בין 64-32 ג'יגה ונפח של 4 ג'יגה פלוס זיכרון פנימי בנפח של 2 ג'יגה.

המעבד שלו כולל ארבע ליבות, תומך ב – 4 k וקיימת בו אפשרות לשעון מובנה על גבי המכשיר, שליטה קולית באמצעות השלט, חיבור לרשת, שתי יציאות usb , חיבור   HDM  ומחירו זול.

בדקו גם תיקים מומלצים למחשבים ניידים בלינק https://getsmartreview.com/laptop-cases

כתוב/כתבי תגובה