כך תבחרו חברת שרתי אחסון שתתאים לכם

כך תבחרו חברת שרתי אחסון שתתאים לכם

אין ספק כי בחירת חברת שרתי האחסון חייבת להיעשות באופן מושכל ונבון. ידוע כי בעידן שבו יש היצע רחב, ההחלטה הופכת למעט מאתגרת – וכשיש היצע כל כך מגוון, ההחלטה אינה פשוטה. אילו דברים חשוב לבדוק בטרם בוחרים את חברת האחסון שלכם? מהם הקריטריונים שרצוי לוודא? כל התשובות במאמר שלפניכם.

איכות וניסיון מוכח

ראשית, מוטב לבחור בחברה וותיקה בעלת ניסיון מוכח ושירותי אחסון איכותיים, ולו כדי ליהנות מזמני תגובה מהירים וחוויית משתמש טובה. אחת החברות המובילות בתחום היא gns, ולו בשל פריסת חוות השרתים הרחבה שלה בארץ ובעולם.

תמיכה טכנית וזמינות

רצוי לבחור בחברה שמעניקה תמיכה ללקוחות, כשניתן לפנות אליה בכמה אפיקים שונים וליהנות מיחס אישי ותמיכה טכנית ברמה גבוהה. פה נעצור לציין שאם קהל היעד שלכם ממוקם בישראל, מוטב לבחור בשרת ישראלי, זאת בשל מגוון רחב של יתרונות.

כמה לקוחות משתמשים באותו השרת?

יש מגוון סוגי שרתים, כמו שרת שיתופי (המיועד לכמה לקוחות, ובעיקר עבור מי שאינם זקוקים לכמות אחסון גדולה), שרת פיזי (ממוקם בבית העסק או בחוות שרתים והוא ייעודי עבור הלקוח, לרוב מיועד לאתרי מסחר או חנויות אונליין גדולות) ושרת ווירטואלי VPS, שהוא הפתרון האידיאלי ביותר עבור רבים. נציין כי חשוב לבחור בחברה שמספקת כמה סוגים של שירותי אחסון, ולו כדי שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה ביותר.

המלצות

המלצות מהוות חלק בלתי נפרד מבחינה נכונה, ולו כי חשוב לקרוא ביקורות על החברה ולבקש מלקוחות העבר המלצות לגביה. תוכלו להתייעץ בקבוצות הפייסבוק הייעודיות ובפורומים בתחום, כך תוכלו לקבל תמונת מצב בנוגע לאיכות החברה שלגביה אתם מתעניינים, הזמינות שלה כלפי הלקוחות וטיב השירות.

שנסכם?

חברת שירותי אחסון היא חיונית עבור בעלי עסקים רבים, בין אם מבקשים שרת פיזי, שרת שיתופי או שרת ווירטואלי. הבחירה חייבת להיעשות באופן מושכל, ולו כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור העסק שלכם. בבחירת החברה התייחסו לאיכות השירות, לניסיון העבר, לזמינות מוקד התמיכה וכמובן להמלצות מלקוחות – כך תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה. שיהיה בהצלחה!

כתוב/כתבי תגובה