גיבוש צוות עובדים באמצעות פעילות ODT טרנד שכאן להישאר

גיבוש צוות עובדים באמצעות פעילות ODT טרנד שכאן להישאר

כיום יודע כל מי שמנהל תחתיו צוות בכל מקום עבודה כי אם הצוות לא ייצא מידי פעם לימי התאווררות וגיבוש, הרי שהשגרה האפורה והמעיקה תהפוך מהר מאוד לאבן נגף בהצלחה של העסק. העסק לא יצליח להתקדם. הוא ימצא את עצמו מדשדש במקום אחד, עומד בלי התקדמות ולא מצליח לפרוץ דרך או להתקדם. כי זוהי כוחה של השגרה והאפרוריות שלה. ההמלצה כיום כל מי שמנהל צוות היא להפיק מדי פעם יום מהנה לשם גיבוש צוות עובדים. הרחק ממקום העבודה כאשר רק כך אפשר יהיה להחליף אווירה, להעניק לעובדים מעבר למה שחייבים להם במסגרת ההסכמים בין עובד מעביד וכך אפשר יהיה לחזור בכוחות מחודשים לעבודה כאשר הכוחות המלוכדים יפעלו כולם יחד להצלחת העסק.

פעילות או די טי – פעילות תתרום לעסק שלכם

אז האמת היא שלא כל פעילות אותה תבחרו היא פעילות אשר גם תענה על הדרישה של קידום העסק באופן ישיר. המטרה הרי למעשה היא ריענון השורות על ידי פינוקים שהם לא זוכים בהם בכל יום, מנוחה, הירגעות ושיח פורה בין כולם, משהו שלא ממש יכול לצאת לפועל בתוך מסגרת העבודה. אך האפשרות של פעילות או די טי היא פעילות שמכניסה בדלת האחורית הרבה מאוד אלמנטים אשר יחזקו בסופו של דבר את העסק עצמו.

מה כוללת הפעילות במסגרת או די טי?

למעשה מדובר במעין משחק שהוא מונחה על ידי איש מקצוע אשר זוהי תחום ההתמחות שלו. הוא חייב להיות בעל הכשרה מקצועית לצורך כך ורק באופן כזה הוא יידע להוביל ולהדריך את הקבוצה בצורה הנכונה.

במסגרת הפעילות מקנים למשתתפים יכולות שונות אשר נצרכות להם בחיי המעשה במסגרת העבודה. אם זה יכולת עבודה בצוות, שיתוף פעולה, תיאום מבחינת עמידה בזמנים ובדד ליין ידוע מראש, ביצוע משימות בצורה מושלמת וכדומה. מדובר במיומנויות רבות  אשר נרכשות תוך כדי משחק ומעניקות לכל המשתתפים את היכולת לשדרג את העבודה שלהם מתוך הבנה ומתוך יכולת לתת מעצמם הרבה יותר.

קראו גם על ODT לילדים.

כתוב/כתבי תגובה