נעלי כלה: שטוחות או פלטפורמה?

נעלי כלה: שטוחות או פלטפורמה?

אחת הדילמות שעומדות בפני נשים שמתכוננות לחתונה שלהן, היא איזה נעליים לקנות. האם לקנות נעליים עם עקב, נעליים שטוחות או נעלי פלטפורמה. כמעט כל אישה, מחזיקה נעליים מכל הסוגים הנ"ל בארון שלה, ויחד עם זאת, לקראת החתונה שלה, היא תרצה להתחדש בנעליים חדשות. השאלה היא, איזה סוג נעליים היא תעדיף לקנות.

שני הסוגים העיקריים שנשים מתלבטות ביניהם, הן נעליי כלה שטוחות או נעלי פלטפורמה. כפי שניתן להניח, יש הבדלים משמעותיים בין שני הסוגים, במבנה ובעיצוב, וכמובן בסגנון של הנעל. גם אם על פניו אפשר ליהנות מנעליים שטוחות בעיצוב של נעלי פלטפורמה ולהיפך, הרי שעצם העובדה שמדובר בנעליים בגובה שונה, אזי שלא מדובר על עיצוב דומה. להיפך, מדובר על סגנון אחר לגמרי והוא משפיע על פריטי לבוש אחרים שהכלה תחליט ללבוש ביום החתונה. בין אם מדובר בשמלה או כל דבר אחר.

לפני שאנחנו נסביר את ההבדלים בין השניים, צריך לציין, ניתן למצוא נעלי כלה שטוחות או פלטפורמה במגוון רחב של מקומות, בין אם זה באתרי אינטרנט שמתמחים בכך ובין אם זה בחנויות נעליים, חנויות של חברות ומותגים ספציפיות ועוד. לכן, מומלץ לחפש היטב את הנעליים המתאימות במקום שאכן אפשר למצוא בו, דגמים וסגנונות שונים, מתאימים מבחינת העיצוב או מבחינות אחרות.

מה בין נעליים שטוחות לנעלי פלטפורמה

נעליים שטוחות, כפי שניתן להבין מהשם, הן בלי עקב. הן נוגעות בקרקע באופן מלא. היתרונות שלהן, הן הרבה יותר נוחות להליכה, הרבה יותר בריאות לכף הרגל, הן גם יכולות להתאים לריקודים ולדברים אחרים. יותר קל לנעול אותן לאורך זמן.

החיסרון של נעליים שטוחות זה המראה שלהן. יהיו שיטענו שזה לא מראה מספיק מכובד ומיוחד לחתונה. נעליים שטוחות גם לא מתאימות בהכרח לכל שמלת כלה.

נעלי פלטפורמה לעומת זאת, הן נעליים גבוהות, שיוצרות הרבה יותר נוכחות. היתרונות שלהן הוא הגובה, העיצוב, הסגנון. החסרונות הן, מדובר בנעליים פחות נוחות וכן הן לא מתאימות לכל אחת, מה עוד שהן יוצרות נוכחות אשר לעיתים יכולות להיות הרבה מעבר למה שמתכוונים.

לעוד מידע ודוגמאות, בקרו באתר https://www.maystro.co.il/he/bridal-shoes

כתוב/כתבי תגובה