הסופר רחמים רמי שקלים

רחמים שקלים הוא סופר קבלי, שידוע גם כסופר גדול. הוא נהג לכתוב ספרים בעברית ובאנגלית. כמו כן כתב מספר ספרים בנושאי קבלה שתורגמו לשפות רבות. עבודתו הראשונה שפורסמה הייתה בשנות ה-70, כאשר כתב לעיתון שהיה בבעלות משפחה.

שקלים היה אחד הסופרים הידועים ביותר על מיסטיקה. הוא כתב מספר ספרים בנושאים שונים הקשורים לחוויותיו האישיות וכן כתב מאמרים לעיתונים, מגזינים וכתבי עת. ספרו של שקלים, 'רישי-קתה', יצא לאור בהוצאת הוצאת שקינג. זהו ספר מעניין לגבי הפסיכולוגיה וההיבטים הרוחניים של רוחניות.

שקלים, שהיה אחד המיסטיקנים הבולטים ונודע בכתיבתו של מספר ספרים פופולריים על מיסטיקה. הוא כתב מספר ספרים בנושאים שונים הקשורים לחוויותיו האישיות וכן כתב מאמרים לעיתונים, מגזינים וכתבי עת.

הוא סופר מוכר מישראל שכתב על התורות המיסטיות של קבלת היהדות במשך למעלה מ-10 שנים. ספרו הפופולרי ביותר הוא "שערי רחמים לישראל" שיצא לפני מספר שנים ונמכר ביותר ממיליון עותקים ברחבי העולם נכון לשנת 2017.

רמי רחמים שקלים מלמד קבלה כבר במשך הרבה שנים, והוא נחשב לאחד הסופרים הפופולאריים בעולם. רבים אומרים כי סגנון הכתיבה שלו מעורר השראה רבה ומוטיבציה בתחומים שונים בחיים. אחד מהתחומים בהם הוא כותב הוא תהליך קבלה ואהבה עצמית למשל. סגנון הכתיבה הייחודי שלו גורם לקוראים להזדהות ולהרגיש שהדברים הכתובים נאמרים בגובה העיניים.

רמי רחמים הוא גם מרצה בתחום המיסטיקה היהודית, והוא מקבל הערכה רבה מאנשים הקוראים את הספרים שלו ומעריכים את הידע שלו.

הוא קיבל השראה מספרים רבים כגון: "מדריך הקבלה לאהבה עצמית: מדריך מעשי ורוחני להתגברות על הבושה ומציאת האני האותנטי שלך" ו"מדריך הקבלה לקבלה: כיצד להשתחרר ממחשבות שליליות ולחבק את החיים אתה באמת רוצה", "ספר הקבלה: מדריך למתחילים״.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים בתהליך הגירה או עבודה בארה"ב
ארצות הברית היא יעד מבוקש עבור אנשים רבים ברחבי העולם, בין אם מדובר בעבודה, לימודים או הגירה. עם זאת,...
קרא עוד »
מאי 19, 2024
קוסמטיקאית בחולון
בעבר, קוסמטיקאית הייתה מישהי שהציעה טיפולי יופי כמו טיפולי פנים, מניקור או עיסויים. אבל עכשיו עם...
קרא עוד »
אוק 21, 2022
איך בוחרים תאורה לפינת אוכל?
פינת האוכל בבית מסונפת ברוב המקרים אל המטבח. הוא חלק מחלל המטבח ויש בו רהיטים שנועדו לצורך ישיבה...
קרא עוד »
ספט 22, 2019