קורס סקיפרים מחיר – כמה זה יכול לעלות לנו?

קורס סקיפרים מחיר – כמה זה יכול לעלות לנו?

אחד הקורסים הפופולאריים ביותר בקרב צעירים אחרי הצבא ומבוגרים יותר, הוא קורס סקיפרים. קורס המכשיר את הסטודנטים שלו להיות סקיפרים, משיטים, ביאכטות וספינות מסוגים שונים המצריכים רישיון משיט 30. מדובר על קורס הנערך על ידי בתי ספר מיוחדים, וכולל בתוכו גם חלקים תיאורטיים וגם חלקים מעשיים. 

הסיבה שקורס זה נחשב מאוד פופולארי היא, הוא מאפשר לכל מי שנרשם אליו ללמוד את רזי השייט ביאכטות וסירות מסוגים שונים, וכך הם יכולים להתפרנס מתחום זה. בין אם זה בארץ ובין אם זה במדינות אחרות. עם השנים אנחנו יכולים לראות שיש יותר ויותר אנשים שרוכשים יאכטות או שוכרים אותן לצרכים פרטיים ועסקיים, לכן רישיון סקיפר יכול לשרת אותם בצורות שונות. 

באופן טבעי, יש לא מעט מקומות שמציעים קורס סקיפרים במחירים שונים. כל מי שמעוניין להירשם לקורס כזה או אחר, יכול לבחון בדיוק מה כל קורס מציע והאם זה רלוונטי עבורו. ניתן להשוות בין הקורסים והמחירים שהם גובים. 

כמה זה עולה ומה מקבלים תמורת מחיר?

קורס סקיפרים מחיר נע בין 6 אלף שקל ל-14 אלף שקל. זה תלוי במגוון פרמטרים, בין אם זה ניסיון המרצים, משך הזמן שנמשך הקורס, רמת כלי השייט, ועוד. כל פרט קטן יכול להשפיע על המחיר כך או אחרת. צריך לציין, ישנם קורסים שחלק מהלימודים נערכים באופן דיגיטלי (החלק העיוני) ולכן המחיר שלהם נמוך יותר מאשר קורסים אחרים. 

משך הזמן שקורס עצמו אמור להימשך הוא בין שלושה חודשים לעשרה חודשים, זה תלוי במספר השיעורים ובאופי שלהם. בעיקרון, יש מינימום שעות לימוד וכן יש מינימום הפלגות שיש לבצע בפועל. מדובר על שש הפלגות פלוס הפלגת לילה אחת.

כתוב/כתבי תגובה