יום גיבוש לעובדים

בעתיד נראה הרבה יותר ימי גיבוש לעובדים. אלו פגישות חובה שחברות מקיימות כדי לחנך עובדים חדשים לערכי החברה ותרבותה.

ימי גיבוש אלו אינם מיועדים רק לעובדים חדשים. הם משמשים גם כמרעננים למי שנמצא בחברה כבר זמן מה. תמיד יש מקום לשיפור מבחינת תרבות וערכי החברה, ולכן ימי גיבוש אלו חיוניים לשמירה על הסטנדרטים של החברה ולשמירה על התאמה לחזונה.

יום גיבוש הוא אירוע שמתקיים לעובדי החברה על מנת לגבש את הצוותים. בימים רגילים המחלקות לא תמיד עובדות יחד ולכן הרבה מהעובדים אינם מכירים זה את זה. יום גיבוש לעובדים היא הזדמנות נפלאה בה העובדים יכולים להכיר זה את זה גם מבלי לעבוד באותה מחלקה.

בנוסף, ימי גיבוש חשובים מכיוון שהם מספקים הזדמנות לשני הצדדים להכיר אחד את השני. זה גם עוזר לתת את הטון לאינטראקציות עתידיות בין עובדים למעסיקים.

רעיונות ליום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים הוא יום כיפי לכל העובדים: מנהלים, עובדים ותיקים ועובדים חדשים, זה הזמן להסיר ליום אחד את המעמדות ולהתגבש יחדיו. להלן כמה רעיונות ליום גיבוש לעובדים כיפי במיוחד.

טיול טרקטורונים – טיול ברכבי שטח טרקטורונים או רנג’רים הוא טיול מהנה במיוחד. בטיול זה הצוותים מתחלקים לעד ארבעה אנשים והם נוסעים בשטח. בסוף הטיול ניתן לעצור במסעדה או לעשות פיקניק בשטח.

חדר בריחה – חדר בריחה הוא בהחלט פעילות כיפית לכל העובדים. בחדר פריחה הצוותים זוכים לשתף פעולה ולהתחרות זה מול זה. משמצליח לצאת ראשון מחדר הבריחה הוא המנצח.

סיור ביקב – סיור ביקב הוא בהחלט פעילות מגבשת, מעבר לההרצאה המעניינת על היקב ובאילו ענבים הוא משתמש כדי להכין את היין, העובדים זוכים לטעימות יין מפנקות.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט רחוב והחשיבות שיהיה מעוצב ונעים
לא כולם שמים לב לרהיטי הרחוב הפזורים בפינות שונות ברשות הרבים כמו מתקני הצללה לשטחים פתוחים למשל....
קרא עוד »
אוג 20, 2019
פתיחת היתרונות של תרגילי התנגדות לכושר אופטימלי
בנוף של כושר ובריאות, תרגילי התנגדות עם גומיות בד עומדים כאבן יסוד, לעתים קרובות מואפל על ידי צורות...
קרא עוד »
דצמ 06, 2023
בחינת היתרונות הנסתרים של תכשיטים מותאמים אישית
תכשיטים מותאמים אישית, המוכרים לעתים קרובות בשל המשיכה האסתטית וההתאמה האישית שלהם, טומנים בחובם...
קרא עוד »
ינו 18, 2024