האסתטיקה של כף היד או הרגל מתחילה בציפורניים. זו הסיבה שקליניקות לטיפולי ציפורניים, פדיקור ומניקור, הדבקת ציפורניים וכן הלאה, צומחות מכל עבר. רוצה שהלקוחות יכירו אותך, להעלות את ההכנסות ולראות איך יומן הפגישות מתמלא? הפתרון נמצא בדבר הבא – כרטיס ביקור ציפורניים. אתרי שתקראי את הדברים הבאים, תביני עד כמה זה ישתלם לך. 

כרטיס שכולו חוויה ויזואלית 

כאשר אנו מדברים על כרטיס ביקור ציפורניים, אנו לא מדברים על כרטיס רגיל, מודפס. אנו מדברים על הכרטיס המודרני, שכולו חוויה ויזואלית. את הכרטיס מעצבים בצורה מקצועית בסטודיו שמתמחה בפתרונות דיגיטליים. בתחום שבו האסתטיות עומדת במקום הראשון, הכרטיס הזה יעביר את הרושם הנכון, למי מה שמחפשת (או מחפש) עיצוב ציפורניים, טיפולי לק ג'ל וכדומה.

לא לפספס אף לקוח/ה

מרגע שמשיקים כרטיס ביקור ציפורניים, אפשר להפעיל אותו כך שהוא ישלח אוטומטית לכל מי שמתקשר. מי שמתקשר/ת למספר שלך בזמן שאת בשיחה, יקבל אוטומטית את הכרטיס לנייד. כמו כן, לאחר שיחה עם לקוח חדש, ניתן לשלוח את הכרטיס שלעולם לא יזרק לפח. זה סוג של אפליקציה ששומרת את פרטי העסק, ממש כמו שנשמרים פרטי אנשי הקשר. 

כפתור חיוג בנגיעת אצבע 

כרטיס ביקור ציפורניים מאוד ישתלם לך, מפני שהוא מאפשר ללקוחות חדשים להתקשר מתוך הכרטיס. לא צריכים לטרוח ולחייג את המספרים. נוגעים בכפור החיוג שמתנוסס על הכרטיס ובין רגע נוצרת שיחה ובעקבותיה – עוד לקוח/ה בדרך לקליניקה. כרטיס מהסוג הזה מאוד משתלם, מפני שהוא משמש גם כמיניסייט – כלומר אתר אינטרנט קומפקטי, אישי וייחודי. זאת אומרת שבהשקעה סבירה מאוד, מקבלים גם כרטיס ביקור וגם אתר לכל דבר, שמאפשר למצוא אותך ואת הקליניקה שלך, דרך גוגל. למידע נוסף GetMarketing

כתוב/כתבי תגובה