האם כל סטארט אפ הוא פטנט

בשנים האחרונות, רשות הפטנטים רשמה עליה משמעותית באנשים שמעוניינים לרשום פטנט. האמת שזה לגיטימי ואידאלי – כל אדם שמפתח רעיון יהיה מעוניין לרשום אותו במטרה להגן עליו. במילים אחרות – נרצה לשמור בעלות וזכויות שימוש על הרעיון המקורי שלנו.

התשובה שחיכיתם – כן או לא

האם כל סטארט אפ הוא פטנט? התשובה מורכבת, תלויה במדינות שאליהם נרצה לממש את זכויות היוצרים. במקרים מסוימים, במדינות מסוימות, אין זכויות יוצרים ונצטרך לרשום את הרעיון שלנו כקניין רוחני. גם אם מדובר ברעיון דיגיטלי ולא מוחשי – עדיין נצטרך לרשום את הרעיון שלנו על קניין רוחני וזכויות יוצרים במטרה לתפוס ולהגן עליו מפני חקיינים. ולהלן התשובה – פשוט כן! אתם חייבים לרשום את הפטנט כפטנט תפוס ורשום על שמכם.

למה אתם חייבים לרשום את הסטארט-אפ כפטנט רשום

אין חוק שמחייב אותנו לרשום את הסטארט אפ כפטנט, אלה מדובר בהמלצה בלבד. ועדיין, אם נרצה לשמור עליו ולייחס אותו עלינו, נהיה חייבים לרשום אותו כפטנט. אתם פשוט חייבים לרשום את הסטארט אפ שלכם כפטנט, מהסיבה שיש המון אנשים שיוכלו לקחת אותו לעצמם – חבר שזרקת עליו מילה, משפחה, ואפילו במשרד. הסטארט אפ שלכם לא נולד מיום, ולא משנה. אנחנו מעריכים שכל סטארט אפ נבנה במשך המון שנים, שעליו המחשבה הייתה הדוקה מידי יום. לפיכך, במידה ולא נרשום אותו כפטנט רשום ונתפוס עליו בעלות, נוכל לאבד אותו בקלות. מעבר לכך, במדינות סין אין באמת זכויות יוצרים, וניתן לגנוב אותו בקלות. במטרה למנוע זאת, עורכי הפטנטים יוכלו לרשום אותו גם בסין כסימן מסחרי, או כקניין רוחני על שמכם.

כל אלה, הם הסיבות למה אתם חייבים לרשום את הסטארט אפ שלכם כפטנט – ולתפוס אותו כמה שיותר מהר. פניה למשרד עריכת פטנטים יעזור לכם לרשום אותו ללא כאבי ראש, או הפתעות בדרך.

משרד עורכי הפטנטים של כץ פרזנטי ושות'

משרד עורכי פטנטים כץ פרזנטי ושות' הוקם לפני שנים רבות במטרה להעניק בית חם לאנשים בעלי הרעיונות המבריקים ביותר. המשרד שלנו מתמחה ברישום פטנטים בכל סוגי התחומים, ובעיקר בתחום הקניין הרוחני. אם יש לכם סטארט אפ חדש – בואו לרשום אותו איתנו! אצלנו תקבלו לווי צמוד ומענה בכל שאלה ובעיה.

התקשרו עכשיו 077-997-1115

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי לכם להשקיע בנדלן ביוון?
יוון הינה מדינה החברה באיחוד האירופאי. היא חוותה משבר גדול לאורך העשור הקודם ועתה נמצאת בתהליך...
קרא עוד »
אוג 28, 2022
החשיבות בקורא שיקים בעסק שלכם
קורא שיקים – הטכנולוגיה שעוזרת לייעל קליטת תשלומים בעסק. האם באמת עדיין יש מקום לשימוש בשיקים והאם...
קרא עוד »
יונ 30, 2021
קונה רכבים נוסעים
רכישת רכב נוסעים היא החלטה חשובה הדורשת שיקול דעת מדוקדק. בעזרת המחקר והמידע הנכונים, תוכל לבצע בחירה...
קרא עוד »
אפר 10, 2023