כיריים אינדוקציה – איך זה פועל?

כיריים אינדוקציה – איך זה פועל?

אנשים רבים בכל רחבי העולם בחרו בשנים האחרונות לעבור לכיריים אינדוקציה. כיריים אינדוקציה כוללים כמה וכמה יתרונות משמעותיים על פני הכיריים שהכרנו בעשרות השנים האחרונות אך חשוב להדגיש ולומר כי הם כוללים גם כמה חסרונות גדולים. במידה וגם אתם מעוניינים להתחדש עם כיריים חדשות ולא יודעים באיזה סוג של כיריים לבחור הנה לכם כל היתרונות והחסרונות של כיריים אינדוקציה.

יתרון הניקיון – משטח זכוכית בלבד!

ראשית חשוב לפתוח ולומר כי כיריים אינדוקציה באתר עוצמה לא כוללות אש של ממש כלל. אנשים רבים מספרים את הנתון הזה כי היתרון המשמעותי של כיריים אינדוקציה בטענה כי אין חשש לפריצה של שריפות בשל העדר אש. אך חשוב להדגיש ולומר כי על אף העובדה שאין אש כלל בכיריים אינדוקציה עדיין יכולות לפרוץ שריפות ללא כל בעיה. היתרון המשמעותי יותר אשר נספר על ידי רבים אשר בוחרים בכיריים אינדוקציה העובדה שלא צריך להתאמץ על ניקיון הכיריים. בעזרת מגבון לח בלבד ניתן לנקות בקלות רבה את כל הכיריים בשל העובדה הפשוטה כי הם אינם כוללים דבר מלבד משטח זכוכית חלק.

חסרון הסכנה – משטח הזכוכית נשאר לוהט לאחר השימוש לפרק זמן לא קצר

החיסרון הבולט ביותר של כיריים אינדוקציה הוא העובדה שניתן להתבלבל ולהיכבות מהם באופן תדיר. המשטח החלק עלול לבלבל רבים מה שיוצר כוויות רבות מידי יום. מרגע הסיום בשימוש כיריים אינדוקציה לוקח להן לא מעט זמן להתקרר עד לרמה שניתן יהיה לגעת בהן. משך זמן זה עלול ליצור סכנות של ממש ולכן לא מעט אנשים בוחרים להישאר עם כיריים גז אותם הם מכירים עשרות שנים כמו מכונת כביסה סטנדרטית. ללא כל צל של ספק נותרו כמה שיפורים אחרונים לכיריים אינדוקציה על מנת שיכללו יתרונות בלבד על פני האפשרות הישנה אותה אנו מכירים עשרות שנים, כיריים גז.

כתוב/כתבי תגובה