כיצד עובד מכשיר טיקסל לטיפולים אסתטייים?

מכשיר טיקסל פועל על ידי פליטת אור הנספג בעור ומומר לאנרגיית חום. אנרגיית החום מפעילה אז אנזימים מסוימים בגוף לייצור קולגן ואלסטין החיוניים לבריאות העור.

Tixel הוא מכשיר חדש המשתמש בטכנולוגיה כדי לעזור לאנשים לפתח עור בריא יותר וחלקים אחרים בגופם. מכשיר זה פולט אור הנספג בעור ומומר לאנרגיית חום, המסייע בקידום ייצור הקולגן, וכתוצאה מכך עור בריא וזוהר יותר. טכנולוגיה זו יכולה לשמש לטיפולים אסתטיים כגון הסרת שיער בלייזר או הפחתת קמטים.

תשפרו את מראה העור שלכם בתוך זמן קצר

מכשיר הטיקסל הוא מכשיר שיכול לסייע בטיפולים אסתטיים. זוהי מכונת טיפולי יופי קטנה וניידת המשתמשת בטיפול באור כדי להגביר את ייצור הקולגן ולעורר את הצמיחה של תאי עור חדשים. מכשיר הטיקסל משמש לרוב לטיפולים קוסמטיים כגון הסרת שיער בלייזר, טיפול באקנה והפחתת קמטים. זה עובד על ידי שימוש בטיפול באור כדי להגביר את ייצור הקולגן ולעורר את הצמיחה של תאי עור חדשים. זה מאפשר ספיגה טובה יותר של תרופות מקומיות המיושמות על העור אשר בתורו מפחית כאב ומקדם זמני ריפוי מהירים יותר.

מכשיר הטיקסל נוסה הן על בני אדם והן על בעלי חיים בהצלחה רבה. מכשיר הטיקסל הינו טיפול אסתטי חדש המשתמש באור לטיפולים אסתטיים. זהו הליך לא פולשני וללא כאבים המשתמש באור כדי לעורר ייצור קולגן. למכשיר Tixel שני סוגים שונים של אור: אדום וכחול. האור האדום ממריץ את ייצור הקולגן בעוד האור הכחול מעכב אותו. ההליך נמשך כ-30 דקות וניתן לבצע אותו בנוחות של ביתך.

צרו קשר עם ד"ר רונן גלזינגר >>> 

ניתן לקבל טיפול במבחר מקומות

מכשיר הטיקסל נוצר על ידי ד"ר דניאל כספי, רופא במרכז הרפואי תל אביב סוראסקי בישראל, המתמחה בכירורגיה קוסמטית ואסתטיקה. ד"ר כספי אומר, "ההשפעה הכוללת של טיפול זה היא שהוא מפחית את הופעת הקמטים, הקמטים העדינים, הקמטים ורפיון העור".

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יסודות עולם האופנה: המדריך הפנימי שלך
אופנה, תחום משתנה ותוסס, מציעה יותר מסתם בגדים - היא שיקוף של תרבות, היסטוריה וזהות אישית. כתחום המושרש...
קרא עוד »
פבר 29, 2024
ניווט במבוך: תובנות קריטיות לפני יציאה לניהול חניה
יציאה למסע של ניהול חניה דומה לניווט במבוך של אתגרים, מורכבויות והזדמנויות. כל תור מציג מכשול חדש, אבל...
קרא עוד »
ספט 14, 2023
שוקולד לבן איכותי לאפיה, אל תתפשרו על איכות
ישנם מותגים רבים ושונים של שוקולד לבן בשוק, אך לא כולם נוצרו שווים. השוקולד הלבן הטוב ביותר לאפייה הוא...
קרא עוד »
נוב 07, 2022