איך תבחרו קונסולה לכניסה?

הכניסה לבית היא נקודת המגע הראשונה עם המבקרים. לכן, זה צריך להיות מעוטר עם חלקים שהם גם המושכים את העין וגם פונקציונליים.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון בבחירת קונסולה לכניסה שלך הוא הגודל שלה. זה ישפיע על כמה חלקים תוכל לאחסן בתוכו. ייתכן שיהיה עליך לבחור בין אחד קטן יותר או שניים גדולים יותר בהתאם לשטח הפנוי בבית שלך.

מטרת מאמר זה היא לספק כמה הנחיות כיצד לבחור שידות לכניסה שלך.

שידות מגיעות בגדלים, סגנונות וגימורים שונים כך שתוכל להתאים אותן לסגנון ולטעם שלך, כמו גם לכל עיצוב בבית שלך. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון בבחירת שידת מגירות לכניסה לבית. חשוב להסתכל על הגודל והסגנון של החזה, כמו גם איך הוא ישמש.

חלק מהשידות מגיעות עם מגירה נשלפת, המושלמת לאחסון נעליים או פריטים אחרים שלא תרצו בתצוגה. יש אנשים שאוהבים גם לקנות שידות עם חזיתות זכוכית כדי שיוכלו לראות מה יש בפנים מבלי לפתוח אותן.

על מנת לבחור את החזה הנכון, תחילה החליטו כמה מקום פנוי יש לכם בכניסה ובאיזה סגנון אתם רוצים שיהיה הרהיטים שלכם.

סוגי קונסולות לכניסה

ישנם סוגים שונים של שידות לכניסה לבית. הם מסווגים לשתי קטגוריות עיקריות: עצמאיות ומובנות. שידות מובנות הן אלו המוצמדות לקיר והן יכולות להיות חלק ממרכז בילוי מובנה או יחידת מדפים. שידות עצמאיות, לעומת זאת, צריכות להיות מוצבות על גבי ארון או שולחן.

שידה מובנית: ניתן להציב שידות מובנות כחלק ממרכז בילוי מובנה או יחידת מדפים. הם דורשים התקנה מינימלית וההתקנה קלה. עם זאת, הם אינם מאפשרים לך להשתמש בהם בכל דרך אחרת ממה שהם נועדו – אחסון בגדים ואביזרים אחרים כמו ארנקים, נעליים, תכשיטים וכו'.