איך מתאימים אביזרי שמיעה

איך מתאימים אביזרי שמיעה

אנשים רבים העולם, עונדים באוזנם מכשירי שמיעה כאלה ואחרים. מכשירי שמיעה של מדטכניקה אורתופון נועדו להגביר עד כמה שניתן, את רמה הקול וצלילי הסביבה באמצעות מגבר הנמצא במכשיר השמיעה. אז איך מתאימים מכשיר כזה לכל אחד?

איך מתאימים אביזרי שמיעה?

אם עשיתם לאחרונה בדיקת שמיעה ונחשבתם כמועמדים טובים למכשירי שמיעה, יתכן שתשקלו את האפשרויות למכשיר שמיעה מעתה. 

המסע למציאת מכשיר השמיעה המותאם לכם, עשוי להיות מאוד פשוט אשר יהיה בו רק מטרה אחד: שמיעה משופרת ואיכות חיים טובה יותר. עם זאת, לפני שתוכלו לקצור את היתרונות של מכשירי שמיעה, עליכם למצוא עזרה לאובדן השמיעה שלכם ולהתחיל בתהליך ההולם.

התאמת אביזרי שמיעה

בחירה והתאמה של מכשירי השמיעה שלכם כמו אטמי אוזניים, הם הצעדים העיקריים שתבצעו בכדי להתאים לכם אותם. ברגע שאתם מרוצים מההתאמה, אתם יכולים להתחיל לחיות את חייכם איך שאתם רוצים. 

רופא לטיפולי שמיעה אמין, יעבוד איתכם בכדי לקבוע את הצרכים שלכם ולתת לכם את העצות החשובות לגבי מה לעשות בהמשך בנוגע למכשיר אותו תצטרכו. עם זאת, הנה מה שאתם צריכים לדעת על התאמת מכשירי שמיעה, ומה שאתם צריכים לצפות מהתהליך.

כיצד לבחור מכשיר שמיעה?

השלב הראשון לבחירת מכשיר שמיעה הוא הערכת הצרכים שלכם וחישוב של מה אתם רוצים מהניסיון שלכם. פגישה מעמיקה, יכולה לתת לכם הזדמנות להשמיע את דעותיכם על המצב בו אתם נמצאים. גורמים שונים יכולים להשפיע על בחירת מכשירי השמיעה שלכם.

תוצאות בדיקת שמיעה

חומרת אובדן השמיעה קובעת, מהן האפשרויות העומדות לרשותכם, לכן הקפידו לדון בתוצאות האודיוגרמה שלכם עם איש מקצוע בתחום טיפולי השמיעה (HCP). נראה שמיותר לומר שלא כל מכשיר שמיעה בהכרח יתאים לכם.

כתוב/כתבי תגובה