תערוכות בימי הקורונה – האם זה אפשרי וכיצד

תערוכות בימי הקורונה – האם זה אפשרי וכיצד

אחת הבעיות הקשות ביותר בתקופות הקורונה, היא חוסר היכולת לארגן אירועים ויתרה זו, חוסר היכולת לדעת מתי זה יתאפשר. אף על פי שהיה נדמה שאנחנו בסיומו של המשבר, נכנסנו בתחילת הקיץ לגל השני וכעת נראה שאנחנו נאלץ לדחות את כל התוכניות שהיו לנו, במידה ונשארו כאלה, לתקופה מאוחרת יותר. בוודאי בכל מה שקשור לאירועים ובפרט אירועים עסקיים. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך הן תערוכות. זה נכון לגבי אמנים שרוצים לארגן תערוכות ולהציג את היצירות שלהם וזה נכון לגבי חברות, ארגונים ועמותות שמבקשות לערוך תערוכות עם מיצגים שונים. בכל אחד מהמקרים, יש צורך להתאים את עצמם למצב החדש שנכפה עלינו, על מנת שיהיה ניתן להתמודד עם ההנחיות הבריאותיות ועל מנת לאפשר לאורחים להגיע אל התערוכה ולשהות בה בצורה בטוחה. 

לפני שנסביר כיצד מארגנים תערוכות בימי הקורונה, חשוב להדגיש, גם בתור אורחים בתערוכה, עלינו לדעת בדיוק כיצד לנהוג. ישנם כללים ברורים לגבי כמות האנשים שאמורים להיות נוכחים בכל מקום, ועל כן יש מקרים שנידרש להזמין מקום מראש, אחרת אנחנו לא נוכל להיכנס. 

כיצד מארגנים תערוכה בימי הקורונה

בעיקרון, על מנת לארגן תערוכה בתקופה כזו, צריך לשכור מקום שיכול להכיל מקומות ישיבה מחד ומאידך להכיל מספיק מקום על מנת שיהיה רווח בין האנשים, כך שלא יעמדו אחד ליד השני. צריך לדאוג שיהיו במקום אנשים שיוכלו לוודא, שאכן כל האנשים שומרים על מרחק, חובשים מסכה וכן יש לוודא שיש שומר בכניסה עם מדחום. עליו לבדוק כל אחד ואחת שנכנסים למקום, אם יש ביניהם מישהו עם חום, אז עליו לדעת כיצד לנהוג. 

חשוב גם להיות ער להוראות ולעדכונים האחרונים, על מנת שיהיה ניתן לערוך את התערוכה כמו שצריך. 

כתוב/כתבי תגובה