אירוע ליד הים או בגן אירועים?

אירוע ליד הים או בגן אירועים?

השאלה הזו נשמעת לכם מוכרת? גם לנו. אי אפשר להתחמק מהשאלה הזו כאשר מתכננים אירוע כזה או אחר. בין אם מדובר בחתונה או באירוע עסקי, מה יעביר את המסר אותו אתם רוצים להעביר? מה ישרה את האווירה אותה אתם רוצים להשרות? אירוע ליד הים או גן אירועים? בכל המקרים סי לופט זה הפתרון.

כדי לחדד את התשובה עבורכם, הבאנו לכם כמה נקודות למחשבה כאשר הדבר מגיע למיקום האירוע שלכם

חושבים על גן אירועים?

קחו בחשבון שאתם מצמצים לעצמכם את התאריכים של האירוע המיועד שלכם. כיוון שאתם לא רוצים לקפוא מקור ועוד יותר לא רוצים להקפיא את האורחים שלכם, התאריכים עליהם תסתכלו כאשר אתם מחפשים את גן האירועים שלכם, יהיו תאריכי אביב וקיץ. גם אם החורף אצלנו הוא די קצר ולא כל כך משמעותי, היום הלא נכון בגן אירועים יכול להביא סיבוכים רבים.

חושבים על אירוע ליד הים?

בדומה להמון אולמות אחרים, פה אין כל סיבה להתחשב במזג האוויר. הים, שיופיו לא נמדד בשקט שלו, יפה גם כאשר הוא סוער בחורף. היתרון באירוע ליד הים הוא שאתם בעצם נמצאים בתוך אולם אירועים לכל דבר, אך נופו שונה מכל אולם אחר. הנוף של הים. כך, גם בצהריים, גם בערב, בחורף, בסתיו או באביב, מתי שרק תרצו לחגוג מול הים, תוכלו.

>ראו דוגמא לאירוע שכזה https://www.sealoft.co.il/אירוע-על-הים/

נקודה נוספת למחשבה

היא העובדה שכאשר אתם בוחרים בגן אירועים, אתם בוחרים בקונספט שלם. הפרטים אותם תוכלו לשנות בשביל להפוך את גן האירועים לאירוע הייחודי שלכם יהיו פרטים מינוריים הקשורים בעיקר לקישוט המתחלף.

בעיה כזו לא קיימת באירוע ליד הים מאחר וכמו כל אולם אחר, הוא יוכל לשנות את עצמו בעבור החזון שלכם לאירוע הייחודי שלכם. כך, אותו אולם אירועים הנמצא על יד הים יכול להפוך לאולם אירועים שונה לחלוטין עם התחלפות האירועים.

לסיכום,

אם מצא חן בעיניכם רעיון גן האירועים, אתם צריכים לבוא בידיעה מראש שהדברים הם קבועים ומקובעים. מאידך, אירוע ליד הים יכול לספק לכם גוונים נוספים לאירוע שלכם ולהפיח בכל הנמצא באירוע שלוות ים המוכרת לכולנו.

כתוב/כתבי תגובה