חדרי בריחה לקבוצות – איך אנחנו יכולים לבלות כאן

חדרי בריחה לקבוצות – איך אנחנו יכולים לבלות כאן

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים למצוא אופציה חדשה לבילוי קבוצתי, בין אם מדובר בבילוי משפחתי, בילוי של חברים, מפגש של עובדים ביום כיף או כל מפגש של קבוצה כזו או אחרת. מדובר על אופציה של חדר בריחה בראשון לציון למשל.

הרעיון הוא פשוט, מדובר על מקום אליו נכנסים חברי הקבוצה למשך שעה או שעה וחצי, ועליהם לפתור חידה מסוימת שעומדת בבסיס המהות של החדר, על פי רמזים שונים שנותנים להם. חברי הקבוצה יכולים גם ליהנות במהלך שהותם בחדר מתלבושות ייחודיות שיכולות לעזור בתהליך ההצגה ובכלל מהחוויה עצמה. 

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של חדרי בריחה לקבוצות, לכן עלינו לדעת כיצד לבחור את החדר הרלוונטי עבור הקבוצה שלנו. הבחירה שלנו תתבצע על פי פרמטרים שונים. לפני שנתייחס אליהם, חשוב לציין, חדרי בריחה יכולים כאמור להתאים למגוון רחב של קבוצות, בלי קשר לשאלת הגיל או לשאלת כמות החברים בקבוצה. 

כיצד בוחרים חדר בריחה בצורה נכונה לקבוצה?

ראשית, צריך לבחון מה החברים בקבוצה אוהבים, למה הם מתחברים. יש הרבה מאוד דוגמאות של חדרי בריחה עם סיפורים שונים. ישנם כאלה שכוללים תעלומות רצח, תעלומות פשע, מציאת אוצרות ועוד. כל אחד מבוסס על סיפורים, רעיונות וכמובן רמזים אחרים. 

שנית, צריך לבחון איפה נמצא החדר מבחינה פיזית על מנת לדעת האם כל חברי הקבוצה יכולים להגיע אל המקום וליהנות ממנו. 

שלישית, אנחנו צריכים לבחון האם החדר נמצא במקום שכולל עוד אטרקציות אם כן, אז יש לנו אפשרות להוסיף פעילויות נוספות. כך אנחנו יכולים לארגן ערב מיוחד, בין אם זה יום הולדת ובין אם זה יום כיף, גיבוש או כל דבר אחר בהתאם. 

כתוב/כתבי תגובה