דיאטה ללא פחמימות – האם זה מסוכן?

דיאטה ללא פחמימות – האם זה מסוכן?

דיאטה ללא פחמימות – האם זה מסוכן?

האם כבר שמעתם על תזונה קטוגנית? ייתכן וכן, הרבה מאוד ידוענים מכריזים כי תזונה קטוגנית מסייעת להם לשמור על המשקל והבריאות שלהם. כאן נכתוב על נושא זה: דיאטה ללא פחמימות – האם זה מסוכן?

מה זה תזונה קטוגנית?

מדובר בתזונה אליה לא הייתם מורגלים לפני כן. במקום לצרוך כמויות גדולות של פחמימות וסוכר, תאכלו יותר שומנים, חלבונים, מינרלים וויטמינים. כאשר אנו צורכים פחות פחמימות, פחות סוכר, הסיכוי שהדיאטה שלנו תצליח היא גבוהה למדיי.

באמצעות דיאטה קטוגנית, הגוף יכול לפרק שומנים, בדרך זו ניתן גם לשרוף אותם. היתרונות הבולטים הם – דיאטה ללא פחמימות וסוכרים, מונעת גם מחלות קשות, למשל סוכרת.

פחמימות – עד כמה אנו זקוקים להן?

הדיאטה הקטוגנית איננה אוסרת באופן גורף לצרוך פחמימות, אולם הצריכה שלהן היא מועטה. הפחמימות אינן חייבות להיות אויבות שלנו, כן מומלץ לצרוך אותן, אולם בכמויות קטנות בהרבה, לפחות בהשוואה לכמות הפחמימות שנהגתם לצרוך בעבר.

דיאטה ללא פחמימות – האם זה מסוכן?

אם מתייחסים לדיאטה הקטוגנית, היא מספקת לגוף שלכם את כל מה שנדרש לו וכן ניתן לצרוף פחמימות אבל בכמויות מצומצמות ביותר. הגיע הזמן לשלוט על מה שנכנס לגוף שלנו, ואם תאכלו כל יום כמויות גדולות של לחם, מאפים, עוגות, לא תרדו במשקל.

לעומת זאת אם תעברו לתזונה קטוגנית, עם מעט מאוד פחמימות וסוכרים, יש סיכוי גדול מאוד שתוך זמן קצר תתחילו להשיל ממשקלכם, בנוסף, כאשר אנו לא צורכים פחמימות או סוכרים נהיה פחות רעבים, והנה לכם מסלול מצוין בכדי לרדת במשקל, דיאטה ללא פחמימות איננה מסוכנת.

הדרכה אישית

תוכלו להתרשם מתזונה קטוגנית ברשת, לקבל יותר אינפורמציה, אולם גם חשוב שגורם מקצועי ילווה אתכם בתוכנית התזונה הקטוגנית.

כתוב/כתבי תגובה