האם הגבות העבות חזרו לאופנה?

האם הגבות העבות חזרו לאופנה?

האופנה מפתיעה אותנו לעיתים. ואם רק אתמול כולנו הרכבנו משקפיים קטנטנים בגודל מינימלי, הרי היום כולנו מסתובבים עם משקפיים גדולים, עגולים, משושים וכמעט משולשים… כן, יש הפתעות ומה שהיה נראה לנו מוזר לפני שנה או שנתיים הוא קלאסיקה בעונה הזו. זה תהליך שמתרחש בכל התחומים וגם בתחומי הקוסמטיקה ועיצוב הגבות שלנו.

עובי הגבות והעיצוב שלהן

המראה של הפנים מושפע בצורה משמעותית מהגבות שלנו. לא בכדי כל אישה רואה חשיבות רבה בעיצוב הגבות שלה ובסידור הקבוע שלהם באופן שגרתי. כי באזור הגבות כל שערה מיותרת עלולה לפגוע במראה שלנו ולגרום לנו לא להיות מרוצות מהמראה שלנו.

התאמת הגבה למבנה הפנים

עיצוב גבות ברחובות למשל שם דגש רב על המראה של הפנים שלנו. בהתאם למבנה הפנים ולמראה הכללי שלנו אפשר יהיה לעצב את הגבות בצורה מתאימה. כמובן שהעיצוב של הגבה ייעשה לפי הנתונים הקיימים של הגבות. אם כי במקרים רבים ניתן לשלב אמצעים מלאכותיים כמו צבע או טיפול בשיטת השערה שישפרו את מראה הגבה ויאפשרו לנו לעצב אותה בהתאם למראה הפנים שלו.

האופנה ועובי הגבה

האופנה חוזרת והיא מציעה לנו שינוי מרענן ועבה למדי, תשכחו מהגבות הדקיקות והמשורטטות בדיוק רב. בואו והכירו את הגבות העבות שיש להן נוכחות רבה יותר על הפנים שלנו. הן משתלבות נהדר על הפנים ונותנות לכל אחת מאתנו מראה עכשווי ואולי גם עוצמתי יותר.

>קראו מידע מעניין https://betterlook.co.il/nail-care-in-rehovot

לבחור מה שיפה לי

אמנם יש אופנה ומגמות שונות בעיצובי הגבות. אבל כל אחת חייבת לזכור כי הבחירות שלנו תהיינה לפני הכול בהתאם למראה האישי שלנו. לעולם לא נכון לבחור בעיצוב אופנתי שיפה על כל מיני, אבל כזה שלא מחמיא לנו. כי מה שקריטי לנו זה המראה האישי שלנו, ולא רק האופנה שנותנת את הטון. במידה וניתן לשלב אופנה עם התאמה – זה נהדר. כי לכל אחת מתאים עיצוב שונה לפי תווי הפנים, הצבעים שלה וכן הגבות שיש לה באופן טבעי. ההמלצה היא להתייעץ עם קוסמטיקאית מומחית כדי לקבל את ההחלטה הנכונה לעיצוב הגבות שלך.

כתוב/כתבי תגובה