מראות מעוצבות לבית

במראות מעוצבות  ניתן לעשות שימושים שונים. ניתן להשתמש בכל מיני סוגים של מראות מעוצבות כדי לשפר את עיצוב הפנים של החדר, לתת אשליה של מרחב ולספק אור.

מעצבים יוצרים מראות במשך מאות שנים. בתקופה האחרונה, מראות עוצבו מתוך מחשבה על מטרות פרקטיות יותר כמו הגדלת חדרי הלבשה או מתן חדר נוסף לאורחים.

מעצבים יצרו גם מראות שניתן להשתמש בהן במצבי חירום על ידי מתן דרך לראות מה קורה בחוץ כשאין דרך אחרת לראות החוצה.

מראות הן אלמנטים עיצוביים שניתן למצוא במגוון מקומות. הם משמשים להחזרת אור וליצירת עומק בחלל.

מעצבים משתמשים במראות למטרות שונות כמו יצירת אשליה של מרחב, הדגשת תכונות מסוימות ויצירת ניגודיות. ניתן להשתמש במראות גם כדי ליצור אשליות או השתקפויות אופטיות שמשחקות עם תפיסת האובייקט של הצופה.

למה צריך מראות מעוצבות?

עיצוב מראות הוא תהליך ארוך ומסובך. התהליך כולל את בחירת החומרים, סידורם ויצירת תמונה המשתקפת במראה.

עיצוב מראה דורש מיומנויות לא רק במונחים של עיצוב אלא גם במונחים של מתמטיקה ופיזיקה. הסיבה לכך היא שמראות צריכות להיות מסוגלות להחזיר אור בצורה מדויקת ויעילה.

מעצבים צריכים לקחת בחשבון גורמים רבים כאשר הם מעצבים מראה כגון גודל, צורה, צבע, זווית, גובה ועוד כאשר הם יוצרים מראה.

במשך שנים רבות, הדרך היחידה לראות את עצמך במראה הייתה באמצעות מקור אור סטנדרטי. השתקפות האור תתעוות ולא תוכל לראות את תווי הפנים שלך בבירור. כדי להתגבר על בעיה זו, מעצבים יצרו מראות שהן לא רק פונקציונליות אלא גם אסתטיות.

מעצבים יצרו מראות פונקציונליות שעושות את החיים נוחים יותר, אך הם כמובן דאגו שהן יהיו גם אסתטיות. הם יכולים לעזור לנו לראות את תווי הפנים שלנו בצורה ברורה יותר וליצור תמונה מחמיאה יותר של עצמנו. בחרו לכם מראות מעוצבות באתר שזלונג.