מיטות זוגיות מעוצבות – כך תבחרו את המיטה המושלמת

מחפשים מיטה חדשה? רוצים לעצב מחדש את חדר השינה שלכם? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את המיטה הזוגית המושלמת!!!

התאימו את גודל המיטה לגודל החלל ולסגנון השינה שלכם

הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו שאתם בוחרים מיטה, ממש כמו כל רהיט אחר שאנחנו רוכשים הביתה או ההשוואה בין גודל החלל לבין המיטה עצמה. מצד אחד, אנחנו לא רוצים שהמיטה ”תסתום“ את כל החדר ולא תשאיר מקום למעבר ואביזרים אחרים, מצד שני, אין ספק שמדובר ברהיט הכי חשוב בחדר השינה.

בנוסף, כדאי לחשוב על הסגנון שינה שלכם. האם אתם ישנים צמוד אחד לשני? האם כל אחד צריך את הפינה שלו בשביל להירדם? לפי זה תוכלו להחליט לגבי הגודל המתאים.

מיטה קיימת או בהתאמה אישית

בעיקרון יש כל מיני גדלים של מיטות ועליכם לחשוב האם הגדלים האלה מתאימים לצרכים שלכם, אותם תיארנו קודם לכן או שאתם רוצים שיעצבו ויבנו לכם מיטה בהתאמה אישית לפי המידות שלכם.

סגנון עיצובי

אם אתם מעצבים את חדר השינה מחדש, ודאי גם חשבתם על הסגנון ועל האווירה שאתם רוצים ליצור. האם בא לכם חדר שינה בעיצוב כפרי עם מיטה מעץ מלא וגימורים מיוחדים, אולי לשלב מיטה עם גב קטיפה בצבע עמוק או שלחילופין אתם רוצים חדר שינה מודרני בעיצוב שקט ונקי עם מיטה מבד או פלסטיק? ראו כאן לדוגמה מיטות זוגיות מעוצבות!

כמובן שהמיטה צריכה להשתלב גם עם שאר הפריטים בחלל כמו ארון הבגדים, אביזרים משלימים כמו שטיח, כריות, וילון, שעון קיר וכדומה.

מזרן עם מיטה או מיטה עם מזרן

במידה ויש לכם מזרן קיים, עליכם להתאים את המיטה למזרן, ואם לא, תמיד כדאי לחשוב מה יותר חשוב לכם, להתאים את המזרן למיטה או את המיטה למזרן.