יתרונותיה של תעודת לידה מעוצבת

יתרונותיה של תעודת לידה מעוצבת

תעודות לידה מעוצבות הן תעודות אשר מציגות באופן גרפי וחזותי את כל הפרטים מזמן הלידה. פרטים כמו שם התינוקת, שעה מדויקת של הלידה, מזל המולד וכמובן תאריך הלידה. תעודת לידה מעוצבת הפכה בחודשים האחרונים לטרנד בכל הקשור למתנות לידה עבור האם הטריה שזה עתה ילדה. לפניכם שלושה יתרונות בולטים בבחירת תעודת לידה מעוצבת כמתנה הלידה לאם היולדת.

  1. תעודת לידה מעוצבת הינה מתנה מרגשת ומיוחדת
    זה לא סוד שעם כל הגירויים שאנו נחשפים אליהם בימינו, בעידן המסכים והאינטרנט שבו הכל נגיש – כבר קשה מאוד לרגש אותנו. היום מתנות רבות נראות אותו דבר, בין אם מדובר בעוד סט של בגדי גוף לתינוקת או ערכת פינוק לאמא – זה כבר לא ייחודי. תעודת לידה מעוצבת עם איור בהזמנה אישית לעומת זאת, הינה אישית וייחודית מכיוון שהיא מכילה את פרטי אירוע הלידה – דבר שיכול לרגש מאוד את האם באחת התקופות השמחות בחייה.
  1. תיעוד לרגע בלתי נשכח
    לידת ילדינו הוא אחד הרגעים הכי חשובים בחיינו אם לא הכי חשוב (אולי מלבד החתונה עם בן או בת הזוג) ולכן חשוב מאוד שנתעד את הרגע ואת הפרטים שהתרחשו באותו אירוע. במידה ולא יהיה תיעוד לכך, יהיה קשה לנו לזכור באיזה שעה נולדה התינוקת או כמה שקלה בעת הלידה. במידה ותהיה לנו תעודת לידה מעוצבת, נוכל תמיד לגשת לקיר בו היא תלויה או למדף עליה היא עומדת ולצפות בפרטים הללו בקלות.

תעודות לידה מעוצבות, מתוך אתר "יוניקיד״

  1. שדרוג חדר התינוקת
    אין ספק שתעודת הלידה הינה אביזר עיצובי לכל דבר שיכול להוסיף צבע לחדר התינוקת ולשדרג כל חדר (גם אם הפעוטה ישנה עדיין אצל ההורים, ניתן לתלות בחדר השינה) וכמובן גם לעורר את סקרנותה של התינוקת הקטנה שכן לרוב תעודות לידה אלה ילוו באיורים מתוקים.

תעודת לידה עם איור של ג׳ירפה, מתוך אתר ״יוניקיד״

הכתבה נכתבה על-ידי האדריכלית ומעצבת הפנים נופר לוי.

כתוב/כתבי תגובה