קייטרינג חלבי לחתונות

קייטרינג חלבי לחתונות

מי שארגן בחייו אירוע אולי כבר יודע זאת, אך יש עדיין הרבה ישראלים שעשויים להיות מופתעים מהעובדה הבאה: תעשיית המסעדנות והקייטרינג בארץ היא מהבודדות בעולם שבה יש מבחר גדול כל כך של אפשרויות צמחוניות וטבעוניות. כיום אין אירוע שבו לא מוצעת מנה אחת צמחונית לפחות לאורחים, והשאלה "האם יש לכם אורחים צמחונים" היא כבר ענין שבשגרה בהזמנות לחתונה. 

ועם זאת, יש הרבה מאד אנשים שהאפשרויות הללו אינן מספיקות להם, אם בשל העובדה שהחתן או הכלה צמחונים בעצמם, ואם בשל הרצון הפשוט להוזיל עלויות ולהרחיב את מבחר האפשרויות לקהל האורחים באירוע. אז במיוחד למי שמתלבט על כך ואינו בטוח מה בדיוק כדאי להזמין לאורחים – הנה כמה דברים שאולי לא ידעתם על קייטרינג חלבי לחתונות. כן, זו אינה טעות – קייטרינג חלבי.

האם מקובל להזמין קייטרינג חלבי לחתונות?

ראשית נקדים ונאמר לכל הספקנים, כי קייטרינג חלבי לחתונות הפך למקובל יותר ויותר בשנים האחרונות, במיוחד לאור העובדה שאפשרויות המבחר במנות רק הולכות ומתרחבות עם הזמן, והטעמים החדשים שחודרים למטבח המקומי יכולים לחולל פלאים בכל זמן ומצב. אך הרבה מעבר לכך, חשוב להבין כי לא מדובר ב"פשרה" או בניסיון לפצות על מה שאין, שכן קייטרינג חלבי משמעו אוכל קל (כמובן לא בהכרח – אם אינכם מעוניינים רק במנות קלילות), מגוון, צבעוני ועשיר במיוחד. 

זה מתאים לכולם

יתרון נוסף שיש לקייטרינג חלבי בחתונות הוא העובדה שאין צורך בשיקולי פיקוח מורכבים: החל מההשגחה הקפדנית פחות של הרבנות ומשרד הבריאות על חומרי הגלם, ועד להעדפתם האישית של המזומנים: חשבו במיוחד על חתונות יום שישי למשל, שבהן מקובל להזמין את האורחים בשעה מוקדמת יחסית, ומנות בשריות הן כבדות מחד ומנגד מגבילות מאד את המשתתפים שומרי המסורת בשעות שלאחר מכן. 

כשמדובר על קייטרינג לחתונות, הוסיפו לכך את העובדה שקייטרינג חלבי הפך לפופולרי מאד בעשור האחרון, ונדמה כי משנה לשנה ההזמנות בתחום רק עולות עוד ועוד. ובעצם, מדוע לא? הרי מעבר לכל היתרונות שמנינו לעיל, ישנו יתרון אחד נוסף והוא אולי המשמעותי ביותר: עלויות נמוכות יותר, והכל בתמורה מושקעת, מפנקת וטעימה במיוחד לכל האורחים באשר הם.

כתוב/כתבי תגובה