יצירה למבוגרים – כן כן גם למבוגרים

בדרך כלל אנחנו מקשרים עבודות יצירה, שאינן נעשות בידי אומנים או ציירים, לילדים ונוער. אך למעשה מעשי יצירה יכולים להתאים במיוחד לכל גיל, ויש דבר כזה גם יצירה למבוגרים. לאומנות אין גיל ולא אוכלוסיית יעד – כולם יכולים לקחת בה חלק. יצירות יכולות למלא את שעות הפנאי שלנו ולהפוך את איכות החיים שלנו לטובה ומרגשת יותר. אנו עושים יצירות כי זה כיף, זה ממלא את שגרת החיים שלנו בדבר יוצא דופן מהשגרה היומיומית השוחקת או יכולה להיות חלק מתהליך טיפולי מיוחד. כך או כך, חשוב מאוד להבין את היתרונות של יצירות למבוגרים ולדרכים בהם אפשר להוציא את זה לפועל.

אילו סוגי יצירות מבוגרים יכולים לעשות?

כל מה שילדים עושים בשיעורי וחוגי יצירה גם מבוגרים יכולים לעשות, לבד או בקבוצה. אפשר לרכוש חוברות מעקב אחרי מספרים ובהתאם לכך לסרטט צורה אומנותית מורכבת, אפשר למלא מנדלות צבעוניות ומרהיבות שיקשטו את הקירות שלכם או לצבוע על קנבס איורים מהדמיונות הכי פרועים שלכם. ליצירה אין גיל, והיא יכולה להתבטא בצורה כי חדה וחריפה שיש אם רק תתנו לה מקום לצאת החוצה.

מחפשים יצירה לכל גיל? בקרו בחנות שלנו >>>

יצירה לפי נושא 

תוכלו לבחור חוברות יצירה וצביעה למבוגרים לפי נושא – אם אתם מתחברים לנופים וטבע, תוכלו לרכוש חוברת שתציע לכם בסיס לצביעה או ציור מתאימים. אוהבים כלבים? תוכלו לצבוע בכל יום זן אחר של כלב ובכך להנות מעיסוק בחברו הטוב ביותר של האדם.

אם אתם רוצים לשדרג, אתם יכולים גם לנסות יצירות בתלת מימד. יצירות אלו כוללות הדגמות והסברים כיצד להכין דגם של סירה, חללית או בניין אייפל וכדומה שלב אחר שלב. בסופו של דבר יהיה לכם דגם תלת מימד שתוכלו להתגאות בו ולהניח אותו לקישוט על מדף ייעודי.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סגולותיהם של הפירות היבשים
הפירות הם חלק חשוב מהתפריט המאוזן שלנו. מרבית האנשים ייטלו תפוח, בננה או פרי קיצי בשל. אך גם לפירות...
קרא עוד »
יונ 01, 2019
הילדים נדבקו בג'וק של רכיבת שטח? קסדות שטח לילדים
רכיבה על אופניים יכולה להיות דרך נפלאה לשמור על כושר גופני. ילדים ומבוגרים - בכל מקום בארץ ובעולם -...
קרא עוד »
מרץ 01, 2022
בני ינאי – מה אפשר ללמוד ממנו?
דעו לכם כי בני ינאי הצליח להגיע מאוד רחוק עם הקריירה שלו לאורך השנים וזאת הודות לערכים עליהם הוא גדל....
קרא עוד »
מרץ 22, 2021