מהו ייעוץ בחקירה פלילית?

מהו ייעוץ בחקירה פלילית?

ייעוץ בחקירה פלילית הינו הכרחי על מנת לצמצם את הנזקים. אנחנו נסייע לכם לעבור את החקירה הפלילת בצורה שתוכל לצמצם את הנזקים שיכולים להיגרם בעקבות אמירה של משפטים שלא הייתם צריכים לומר.

חקירה פלילית מהווה על פי הגדרתה הליך של בירור עובדות בדבר נסיבות התרחשותו של מעשה או מחדל שמיוחס לחשוד כלשהו או לחשודים. חקירה משטרתית מהווה הליך של בירור וקביעת עובדות, גביית עדויות ואיסוף ראיות במידה ומדובר באירוע המוגדר על פי חוק החקירה הופכת לפלילית.

>קראו על הסדר מותנה – מה זה אומר

חקירה פלילית יכולה להתחיל בהפתעה

הפתעה לא כל כך נעימה. השוטרים או הבלשים יכולים להגיע אל סף דלתכן בשעת בוקר מוקדמת או בשעת ערב מאוחרת. המעמד הזה לא נעים ולא הייתם רוצים לעמוד במעמד זה, אך במידה ואלו נסיבות המציאות שלכם, התייעצו עם עורך דין טרם הגעתכם לחדר החקירות.

המעמד הלא נעים הזה יכול להוות בעבורכם סיטואציה מלחיצה במיוחד.

 זימון לחקירה פלילית

הזימון יכול להגיע אל דלתכם בכל שעה.

לכן חשוב שתשכרו את שירותיו של עו"ד זמין ובקיא בתחום. בעדיפות לעורכי דין פליליים יוצאי פרקליטות ומשרדים מובילים אשר מכירים את התחום על בוריו.

ייעוץ בחקירה פלילית ממגוון גופי חקירה כדוגמת, משטרה, רשויות המס, רשות ניירות ערך, רשות ההגבלים העסקיים.

השלכות החקירה על הנחקר, על משפחתו ועל עבודתו, עשויות להיות כבדות, מעיקות ומשמעותיות במיוחד. אנחנו כאן על מנת לצמצם את הנזקים ככל האפשר.

יש להתייעץ עם עורך דין פלילי מומחה שילווה את הנחקר בכל שלבי החקירה, זוהי זכותו של הנחקר להיוועץ עם עורך דין, וההתייעצות יכולה לשנות את התוצאות במידה ולא התייעץ הנחקר עם עורך דין פלילי מומחה בתחום. כללי המשחק בזירת חדר החקירה שונים בצורה חסרת תקדים מכל החדרים שאינם משמשים לצורך זה. יש לדעת את כללי המשחק בחדר הזה וכן בדרך לחדר זה.

ייעוץ איכותי מותאם

אנו במנשה – רון משרד עורכי דין שמים לנגד עיננו תמיד, בראש ובראשונה את האיכות של השירותים והייעוצים שלנו אשר הוכחו בעבר כהכרחיים במיוחד. אנחנו כאן בעבורכם נותנים ייעוץ איכותי ובהתאמה עבור התיק והמקרה. קראו על מקרה בו הצלחנו להביא למצב של שינוי עילה של תיק מורכב של אחד מלקוחותינו.

כתוב/כתבי תגובה