ד"ר קובי שגיא מסביר – האם יש השפעה של גיל הילד על אופן הטיפול בהרטבה?

ד"ר קובי שגיא מסביר – האם יש השפעה של גיל הילד על אופן הטיפול בהרטבה?

הילד שלכם מרטיב? נמאס לכם מהתופעה וגם הילד שלכם שואף לשינוי? אכן, הרטבת לילה מסביר
ד"ר קובי שגיא הינה תופעה נפוצה ומטרידה ביותר. היא גורמת לילד ולהורים שלו לתסכול ולאכזבה. אך חשוב לזכור כי יש מענה מקצועי וטיפולים מעולים אשר מוכיחים את עצמם. הטיפולים נועדו לאפשר לילד ללמוד להשיג שליטה על סוגרים גם מתוך שינה.

הטיפול המומלץ של ד"ר קובי שגיא

ד"ר קובי שגיא מציע להורים לילדים מרטיבים שיטה טיפולית מעולה אשר נועדה להוביל את הילד במהלך מתוכנן למקום של הצלחה. המעטפת הטיפולית שד"ר שגיא מעניק למטופלים כוללת מספר פרטים. כאשר המטרה המסומנת ברורה – להצליח לקום יבש בבוקר. כמובן שהטיפול צריך להיות מתאים לכל ילד וילד. לכל אחד אופי ותכונות, כל אחד מנהל את עצמו אחרת ולכל אחד צריך להתאים את הטיפול. ואכן, יש הבדלים בין הטיפולים שניתנים לילדים.

הגיל של הילד וההשפעה על הטיפול

אחד הנתונים שמשפיעים על הטיפול הוא הגיל של הילד. אין דומה שיחה עם ילד בוגר בגיל עשר לשיחה שמתנהלת עם ילד בן שש. תמיד תתנהל השיחה בגובה העיניים של הילד, ממקום של הבנה לקושי ורצון להועיל. מתוך כבוד והבנת הקושי. אכן, במרפאה של ד"ר שגיא רואים את הילד במקום בו הוא ניצב, ויוצאים לדרך של טיפול ממוקד מטרה שנועד להוביל את הילד בבטחה למצב בו הוא שומר על עצמו נקי ויבש לכל אורך שעות היממה. גם בשעות הלילה.

התוצאות במרפאה של ד"ר טל שגיא

והתוצאות במרפאה של ד"ר טל שגיא בהחלט מדברות בעד עצמן. אם אתם מתמודדים עם ילד מרטיב, ואתם מקווים לחתום את התקופה המעיקה הזו, ולהגיע למצב האידיאלי בו הילד קם יבש בבקרים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר שגיא. הוא יציג בפניכם את הטיפול שלו, תוכלו להתרשם מהמלצות מטופלים מרוצים ולהחליט האם הטיפול הזה יוכל להיות יעיל גם עבורכם. כי מי שאכן רוצה ושואף להשיג לילות יבשים מוזמן לפנות למרפאה המובילה של ד"ר שגיא – וליהנות מלילות יבשים ובקרים רגועים!

כתוב/כתבי תגובה