קייטרינג לאירועים קטנים – לא צריך להוציא הון

קייטרינג לאירועים קטנים – לא צריך להוציא הון

אירוע הוא תמיד זמן של חגיגות והוצאות בלתי מבוטלות. כן, לשכור מקום לערוך בו את האירוע, שירותי קייטרינג לאירועים קטנים ושירותים משלימים נוספים – כל אלו מעמידים אותנו מול ים של הוצאות שלא נגמרות. לא פלא שרבים הם האנשים שמחפשים דרך להוזיל עלויות ולנהל את ההיערכות לאירוע בצורה נשלטת וזולה יותר. אחת האפשרויות הזמינות היא להזמין שף פרטי לאירוע הביתה.

כאשר מדובר על אירועים קטנים

אם מדובר על אירוע קטן באמת בו אתם רוצים להגיש אוכל למספר מועט של אנשים אתם לא חייבים להזמין אירוע גדול ממדים בקייטרינג, מה שיגבה מכם מחיר יקר ומשמעותי מאוד. כי אתם יכולים לערוך את האירוע בצורה חסכונית ונשלטת יותר. וזאת באמצעות שף פרטי שיחד אתכם יתכנן את האירוע. אתם צריכים לקבוע לעצמכם את התקציב אותו אתם מייעדים עבור האירוע שלכם, ולנסות יחד עם השף את התפריט הרצוי לכם. הוא יוכל לבנות לכם את התפריט המתאים לפי סוג האירוע ואופי המשתתפים בו. וכמובן בהתחשב בתקציב שאתם מייעדים לעניין זה.

לדייק בהכנות ולהפיק אירוע מושלם

כל כך חשוב לדייק בהכנות ולדעת מה יש לעשות כדי להגיע ליום האירוע מוכנים ונינוחים. כאשר מנסים לנחש בכה ובכה עלולים לטעות ולהתכונן עם כמויות גדולות מדי של אוכל, או להיפך, לגלות מאוחר מידי שאין לכם כמות מספיקה של אוכל, שתיה או כלים.

כדי למנוע מקרים כאלו מומלץ להיעזר עם איש מקצוע מתחום עריכת אירועים. שף פרטי שמכיר את התחום יוכל יחד אתכם לבדוק את מספר המוזמנים שלכם ולנסות לתכנן יחד אתכם את הכמויות הנדרשות לכם. כאשר מתנהלים בצורה מדויקת ניתן להגיע ליום האירוע בתחושה בטוחה – כי אתם ערוכים כיאות ויש ברשותכם כל מה שחשוב להצלחת האירוע המדובר.

עניין של טעם…

לטעם שלכם יש חשיבות רבה בעת קבלת ההחלטות. ולכן שף פרטי יאזין לבקשות ולגחמות שלכם, ויתאים את המאכלים לפי רצונכם וההעדפות האישיות שלכם. בצורה כזו ניתן להגיע לאירוע בהרגשה טובה, וליהנות גם במהלך האירוע מכל הטוב שיוגש במהלכו.

כתוב/כתבי תגובה