לנשום בריא – אפשר ללמוד את זה

רוצים לנשום טוב יותר? מרגישים שהחמצן לא נכנס לריאות? או אולי האף שלכם כל הזמן סתום?. חיי היומיום שלנו יכולים להיות מלחיצים במיוחד: מה שגורם לנו פעמים רבות לעצור את הנשימה, אפילו לא במודע. אם אתם סובלים מכאבי ראש, אף סתום, סטרס ואפילו חרדות – יתכן שאתם פשוט לא נושמים נכון. 

כדי לנשום טוב יותר להכניס חמצן לריאות ואוויר לנשימה, צריך רגע להבין מה אתם עושים לא נכון ומה אפשר לשפר וכיצד אפשר ללמוד לשפר את הנשימה. להמשך קריאה אודות פתרון לנחירות עם אורנה אדריאנסן

אבל האם באמת אפשר לנשום באופן בריא ונכון יותר? האם זאת לא פעולה טבעית שקורית בכול שנייה?

זה נכון, הנשימה שלנו רצופה ואמורה להיות עמוקה, אבל מסתבר שאנשים שנמצאים במתח נפשי או סובלים ממצב בריאותי לא תקין, נוטים לעצור לעיתים קרובות את הנשימה. אנשים שסובלים מנחיריים סתומים, מי שיש לו בעיות בריאות, וגם אנשים המנוהלים על ידי סטרס – לא תמיד  עוצרים כדי להכניס אוויר לריאות כמו שצריך. 

מלבד זאת, יש אנשים שסובלים מנחיריים סתומים וקשיי נשימה, כמו גם מנחירות, חרחורים, סינוסים או פוליפים וגם ממצב של מחיצות אף עקומות: מה שגורם ללא מעט בעיות, החל מחוסר יכולת לנשום אוויר עד מיגרנות קשות, כאבים ולחצים במצח ושאר תחלואים. 

אז כיצד לומדים לנשום נכון?

כיום יש סדנאות נשימה שאפשר להצטרף אליהן בהן לומדים לנשום נכון. מדובר בסדנאות ממוקדות שפועלות כדי להסדיר את הנשימה, להפיג שיבושי נשימה, לאפשר טיפול בנחירות, בכאבי ראש ועוד. סדנאות כאלה מתאימות כדי ללמוד איך נושמים נכון, לתרגל נשימה נכונה ועמוקה ובכך לפתור לא מעט בעיות. אז אם אתם רוצים לעלות את איכות חייכם – הגיע הזמן לנשום נכון. מידע נוסף באתר https://nbr.co.il/

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסיבת ריקודים בשילוב המשפחה – אין כיף מזה!
מסיבות הפכו זה מכבר לדבר שבשגרה וכבר מזמן אין צורך לחפש סיבה יוצאת דופן בשביל לחגוג, אלא כל דבר קטן...
קרא עוד »
מאי 24, 2022
קורגי פמברוק בובטייל
אם אתם מחפשים כלב גזעי, ומבררים על קניית גורי כלבים, חשוב שתלמדו על סוגי הכלבים השונים הקיימים ומהם...
קרא עוד »
יול 05, 2022
הסרת שיער באזורים אינטימיים לגברים – כיצד זה מתבצע?
טיפוח גברים הוא נושא בעל חשיבות בשנים האחרונות. עם הופעת הטכנולוגיה ועלייתם של מוצרי טיפוח לגברים,...
קרא עוד »
מאי 28, 2023