השכרת סירה ליום כיף זוגי או משפחתי

לא מעט זוגות או משפחות, מחפשים דרכים כיצד לבלות את הזמן ביחד, בסופי שבוע, חגים או חופשות, בצורה ייחודית ושונה. הכוונה היא, לא לבלות שוב מול המסך בבית, לצאת למסעדה או אפילו רק לטייל במסלול מסוים. הם מעוניינים במשהו הרבה יותר מעניין ומאתגר. 

לשם כך בדיוק, הם בוחרים לחפש אתגרים ואטרקציות ייחודיות באתר BLUE WAKE. למשל, הם בוחרים להשכיר סירה ליום כיף זוגי או משפחתי, זה תלוי במספר המשתתפים. בצורה כזו הם שוברים מעט את השגרה, יוצאים למקום שבאופן רגיל, הם לא בהכרח יכולים לצאת אליו, לא מקום שהם נמצאים בו יום יום, ויכולים ליהנות מחוויה ייחודית, גם אם היא נמשכת כמה שעות בלבד. 

אפשר לחלק את הרעיון של השכרת סירה ליום כיף למשל לשתי אופציות עיקריות. אופציה אחת היא השכרת סירה בנהר או נחל מסוים. אך אז זה מוגבל מאוד מבחינת השטח והזמן. אופציה אחרת היא להשכיר סירה לשימוש בים. 

כיצד משכירים סירה בים?

ישנם לא מעט מקומות שמספקים אפשרות להשכיר סירה בים. לשם כך צריך ליצור קשר מראש, בוודאי אם מדובר בתקופה שנחשבת "חמה" מבחינה תיירותית. צריך להדגיש כאן שלא בכל עת אפשר לצאת לשייט בים, ישנן תקופות שפחות מתאפשר מבחינת מזג אוויר. 

ברגע שמחליטים לשכור, אז מגיעים למרינה שם הסירות עוגנות, עולים על הסירה ומתחילים להפליג. ההפלגה מתבצעת באמצעות אנשי מקצוע, אפשר שהיא תתבצע בשעות היום או הערב, היא תתבצע לאורך חופי ישראל במים הטריטוריאליים שלה, וכמובן שהיא תתבצע בהתאם לתנאים ולדרישות של מי שמזמין את השייט, ובהתאם לחוק. יש אפשרות לשלב ארוחת צהריים או ערב. חשוב לציין כמה אנשים משתתפים בשייט, בשביל לתאם מבחינת גודל סירה. 

>קראו מה זה אומר שיעור וויקבורד

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תחפושות בתל אביב – כמה זה צריך לעלות?
לפני שאתם בוחרים לבדוק חנויות שמוכרות תחפושות בתל אביב, נמליץ לכם לברר מראש את ההיצע הקיים ברשת. ישנן...
קרא עוד »
נוב 25, 2020
השתלת שיער בטורקיה
בואו ללמוד הכל על אחד התהליכים הרפואיים הקוסמטיים המבוקשים בתבל. השתלת שיער בטורקיה היא לא רק טרנד...
קרא עוד »
דצמ 19, 2021
מהו כתב אישום? ומי רשאי להגיש אותו?
בהליכים משפטיים, כתב אישום משמש כאישום פורמלי הפותח תיק פלילי נגד אדם או ישות. זהו מכשיר משפטי חשוב...
קרא עוד »
יונ 25, 2023