וטרינר לציפורים – איך נדע לזהות מקצוען?

בעלי החיים שאנחנו מגדלים בבית בין אם זו ציפור כלשהי, כלב או חמוס. הם חלק מהמשפחה שלנו מהרגע הראשון ואנחנו דואגים להם כפי שאנחנו דואגים לכל בן משפחה אחר. הבעיה העיקרית היא שאנחנו לא מדברים את אותה השפה. לכן אם לציפור שלנו ישנה בעיה רפואית כלשהי, היא לא יכולה פשוט לספר לנו, אנחנו צריכים לשמור על ערנות ולזהות במקרה בו היא מציגה לנו התנהגויות קצת שונות או מדאיגות. לכן, לפני שיהיה מקרה חירום אמיתי, בואו נבין מה אנחנו מחפשים בווטרינר שיטפל בציפור שלנו.

צריכים וטרינר חירום? צרו קשר>>>

וטרינר ציפורים אמין ומקצועי – איך מוצאים אותו

ראשית נציין כי לימודי וטרינריה הם לימודים קשים מאוד, מקצועיים מאוד ודורשים מהלומדים תחושת שליחות חזקה ביותר. אנחנו, בתור בעלי ציפורים אכפתיים ודואגים, רוצים למצוא את הווטרינר המקצועי והטוב ביותר עבורם. אז אלו הפעולות שנוכל לעשות, על מנת למצוא את הווטרינר שיוכל להבטיח לנו נחת:

  • התייעצות עם בעלי ציפורים אחרים המתגוררים באזור מגורנו. 
  • חיפוש באינטרנט וקריאת הביקורות שכותבים לקוחות הווה וכן גם לקוחות עבר.
  • קיום שיחת טלפון או אפילו ביקור ראשון כדי לשאול שאלות חשובות שעולות לנו וגם כדי לוודא שהתקשורת והיחסים הבין אישיים נעימים וברורים לכם.

באילו מקרים נצטרך אותו?

ישנם מקרים בהם נרצה להגיע למרפאה הווטרינרית בשביל בדיקות שגרתיות, לצורך ביצוע חיסונים למיניהם או בעקבות חשש קל שאנו חשים לגבי הציפור. 

לעומת זאת, לעיתים נמצא עצמנו נדרשים בהגעה דחופה למרפאה בשל סממנים מדאיגים כמו אם התוכי נח בתחתית הכלוב שלו עם עיניים עצומות, הקאות, שלשולים, דימום ועוד.זכרו – אתם מכירים את הציפור שלכם הכי טוב, לכן תסמכו על עצמכם ברגע שאתם חשים שמשהו לא תקין קורה פנו אל וטרינר לציפורים.