פטריות מרפא אנטי ויראליות

הרפואה הסינית הביאה עימה מגוון רחב של צמחי מרפא ופטריות שיכולים לסייע לכל אדם להתמודד עם מחלות שונות, כאבים גופניים שונים ועוד. אך מעבר לכך, תחום הפטריות הוא תחום מפותח כיום וניתן למצוא לא מעט מטפלים המבססים את התרופות שהם מציעים למטופלים שלהם על צמחים שונים בעלי סגולות לרפות פטריות מרפא. פטריות מרפא אנטי ויראליות יכולות להעניק לכל אדם את האפשרות לשמור על מערכת החיסון שלו ולהימנע ממחלות שונות שיכולות לתקוף את המערכת, מזיהומים שונים ועוד. למדו על פטריות מרפא באתר פרלמן סחר.

פטריות מרפא אנטי ויראליות – במה מדובר?

פטריות מרפא מהוות את אחד הנושאים החמים והנחקרים ביותר בתחום הרפואה הטבעית בעשורים האחרונים. ידוע כי לפטריות מרפא יש שלל סגולות שונות. הן יכולות לתמוך במערכת החיסון, במערכת העיכול והן כמובן מכילות תכונות אנטי סרטניות. ישנן באתר חנות צמחי מרפא פרלמן סחר למשל כמה פטריות מרפא שיש להן תכונות אנטי ויראליות באופן מיוחד. מדובר על פטריית השיאטקה או פטריית המרפא לינג. לכל אחת מהפטריות הללו יש את השם המדעי שלה ועל כן, אם מציעים לכם פטריית מרפא כלשהי, חשוב שתבדקו האם מדובר על אחת מהפטריות המדוברות בטרם אתם שוללים אותה רק בגלל שהשם שלה איננו תואם לפטריות שאתם מכירים.

פטריית שיטאקה

מדובר על פטריית מאכל ומרפא שמוכרת לא מעט מהמטבח האסייתי. אולם מעבר לאיכויות הקולינריות שלה, לפטרייה יש סגולות מרפא עוצמתיות מאוד והיא נמצאת בשימוש ברפואה הסינית והיפנית המסורתית לא מעט שנים. משנות ה90 גם על פי מחקרים התגלה הערך של פטריה זאת כפטרייה אנטי ויראלית ואנטי בקטריאלית. תכונות אלה הוכחו במהלך טיפול באוכלוסייה שונה באמצעות הפטרייה.

אם אתם מעוניינים להשתמש בפטריית מרפא, חשוב מאוד שתבחרו את הטובות ביותר שבהם ועל כן, חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע כמו אמיר פרלמן שמכירים היטב את תחום פטריות המרפא והתכונות השונות שלהן

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך לבחירת ספריית קודש
ארון הוא חפץ שיש לו מקום קבוע בחדר. הוא משמש לאחסון והצגת חפצים שחשובים לבעל החדר, כמו ניירות או ספרים...
קרא עוד »
מרץ 30, 2023
שיפוץ מטבחים כך תעשו זאת כמו הגדולים
בין אם יש לכם מטבח קיים ובין אם אתם רוצים לבנות מטבח מהבסיס, אתם צריכים לדעת שיש אפשרויות שונות לעשות...
קרא עוד »
מרץ 29, 2021
למה ילדים כל כך אוהבים נדנדות
נדנדות הן מועדפות רב שנתי בקרב ילדים בכל הגילאים. הם נמצאים בגני שעשועים ובחצרות אחוריות ברחבי העולם,...
קרא עוד »
מאי 07, 2023