כורסא נפתחת למיטה: כל היתרונות בדבר

אחת מההמצאות היותר גאוניות כיום היא המצאת המיטה המשולבת. כשאומרים מיטה משולבת אין הכוונה למיטת חברים שנפתחת לעוד מיטות, אלא הכוונה כאן היא למיטה חסכונית במקום אשר הופכת במחי קיפול לכורסא. כך היא לא תופסת מקום שאין לכם ואתם גם מרוויחים כורסא מפנקת ביחידת הדיור שלכם.

גרים ביחידת דיור קטנה? זה הפתרון למיטה

אחת הבעיות שקיימות ביחידות דיור קטנות הוא העניין של מיקום חדר השינה. וכאשר מדובר ביחידת דיור בעלת חדר אחד מסכן? חדר אשר אמור להכיל את כל החפצים שם מי שמתגורר בו ושעדיין יהיה לו מקום לזוז בו ולנשום שם. אז פעם, בשנים עברו, לא הייתה מודעות לעניין ואנשים חיו בגומחות קטנות והסתפקו שם במיטה, כיור ושירותים.

אך כיום, מנסים למצוא כל מיני פתרונות בתחום ריהוט חכם, לניצול חללים ולהמצאת מגוון מוצרים משולבים אשר יאפשרו ליהנות מחיים טובים גם בחללים קטנים.

כורסא + מיטה – כך עושים את זה בחללים קטנים

אחת מההמצאות הללו הינה כורסא נפתחת למיטה! זו למעשה כורסה שבנויה על בסיס שונה מאשר כורסא רגילה והיא מורכבת ממספר חלקים נפרדים. חלקים אלו מתחברים יחד על ידי צירים שמותקנים לכיוונים שונים. אלה האחרונים מאפשרים לחלקי הכורסה להתפרק, או יותר נכון להיפתח באופן שייצור צורה של מזרון אשר הבסיס שלו הוא רגלי הכורסה.

גם חוסך מקום וגם משמש כשטח אחסון

בכורסאות נפתחות קיים בדרך כלל גם תא אחסון קטן, כעין ארגז מצעים, אשר מכיל שמיכה ומספר כריות. כך שאין צורך לחפש בכל בוקר היכן להניח אותם וכך גם אין תירוץ למה להשאיר את המיטה פתוחה. אז אם אתם מעוניינים להכניס גם כורסה לחדרון שלכם, לכו על כורסה שנפתחת למיטה ותיהנו!

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בונים שפה זוגית משותפת?
כל זוגיות בריאה וחזקה זקוקה לתקשורת טובה על מנת להמשיך להתקיים. ללא שפה זוגית משותפת, לא ניתן לחזק את...
קרא עוד »
מרץ 30, 2022
טיול פרטי לקוסטה ריקה – 5 מקומות שאתם חייבים לבקר בהם
יציאה לטיול פרטי לקוסטה ריקה מבטיחה הרפתקה יוצאת דופן דרך נופי הטבע עוצרי הנשימה, חיות הבר התוססות...
קרא עוד »
יונ 24, 2023
נעלי כלה נוחות – צריכות להיות בהתאמה אישית
אם רוצים לקנות נעלי כלה נוחות אז הבחירה הנכונה ביותר עבור הכלה תהיה לקנות נעליים אשר יהיו מותאמות...
קרא עוד »
יול 05, 2021