כל הסיבות לעריכת הסכם ממון לאחר החתונה

כל הסיבות לעריכת הסכם ממון לאחר החתונה

כיום לא מעט אנשים בוחרים לעשות הסכמי ממון לפני מועד החתונה. הסכם זה נועד להסדיר את כל העניינים הכספיים מן העבר, בהווה ואף בעתיד במטרה לוודא שחובות או זכויות אישיים של אחד הצדדים לא יזלגו לצד השני ללא רצון או הסכמה. הסכמי ממון נעשים כיום על ידי עורכי דין מקצועיים ומנוסים בתחום זה, כמו עו"ד אורי גנור, במטרה להבטיח הסכם הגון ובעל תוקף משפטי. חשוב להדגיש כי הסכמי הממון נעשים ברמת הרגישות הגבוהה ביותר בשל ההבנה כי הזוג הנמצא במהלך עיצומו של הסכם זה עתיד להתחתן בעתיד הקרוב. על כן במידה ואתם חוששים מהליל דורסני או אגרסיבי מידי של חלוקה בוטה בכל הקשור לעניינים הכלכליים, חשוב להבין שהסכמים אלה נעשים בצורה נעימה, הוגנת ומוסכמת על הצדדים.

עצמאיות כלכלית מסויימת בהתאם לגדרי ההסכם

אנשים רבים כיום מגיעים לערוך הסכמי ממון דווקא לאחר מועד החתונה, ראו באתר זה. אין כל בעיה משפטית עם אפשרות זו ולכן יש לא מעט אנשים שחשבו על הנושא רק לאחר נישואיהם שמגיעים לעשות הסכמי ממון. כפי שציינו לעיל, הסכמים אלה נעשים בצורה הוגנת ומתחשבת בשני הצדדים כך שהסכמים אלה לא אמורים לפגוע כלל בטיב הנישואים שלכם. אין כל סיבה לחשוש להגיע לערוך הסכמי ממון אצל עורך דין מקצועי גם אם הנישואים שלכם מוצלחים במיוחד ללא מחשבה כלל על גירושין בעתיד. 

הסכמי הממון נעשים ברגישות ללא הליך אגרסיבי של חלוקת ממון

חשוב להדגיש ולומר כי הסכמי ממון מגנים על שני הצדדים, על האחד מחלוקת כל ממונו שצבר טרם הכרת בן זוגו ועל השני מהפסדים שבן זוגו צבר במרוצת השנים באופן עצמאי. הסכמי הממון בעצם מאפשרים עצמאיות כלכלית מסויימת בהתאם לגדרי ההסכם בתוך חיי הנישואין המשותפים.

כתוב/כתבי תגובה