בר אלכוהול לאירועי השקה – לפנק את האורחים שלכם עם קוקטיילים ברמה

אירוע השקה של מוצר בתחום המזון, אופנה או כל תחום אחר הוא חגיגה ענקית שמגיעים אליו הרבה אורחים אשר כולם בדרך כלל לבושים בבגדים מסוגננים ואופנתיים. כולם נהנים לעשות סיבוב כך שכולם יראו אותם במיטבם ועל הדרך הם ניגשים לבר, כדי ליהנות ממשקאות אלכוהוליים משובחים.

בר אלכוהול לאירועי השקה

המשתתפים מעוניינים בסוגים שונים של אלכוהול על פי המשקאות המועדפים עליהם, וויסקי, וודקה יין משובח לבן או אדום.

בנוסף לכך הם אוהבים מאד קוקטיילים כמו מאי תאי, ראסטי נייל, מוחיטו, מרגריטה בטעמים השונים, בלאדי מרי, קוסמופוליטן דאקירה בכמה טעמים ועוד.

לכן נחוצים ברמנים מעולים שיודעים להכין באופן מושלם את כל אחד מהמשקאות הללו ופנק את באי ההשקה כדי שייהנו לאורכו של כל האירוע. הם יודעים לשקשק כמו שצריך ובכמות הנדרשת את המינון הנכון של המשקאות שיש לערבל יחד.

אנשי בר אלכוהול לאירועי השקה מוסיפים קישוטים מקסימים כמו קשים צבעוניים, מטריות, עלי נענע, פלחי לימון, פלחי תפוז, או רעיונות אחרים ומגישים לאורח לשמחתו הרבה.

אורחים בהשקות

שביעות הרצון של באי הקוקטיילים היא חשובה מאד ולכן כל העובדים הם מאד מקצועיים, בעלי ניסיון עשיר ומיומנות נפלאה. בדרך זו אפשר לסמוך על העובדים שהם יפנקו את המשתתפים וכל אחד מהם ירגיש מאד בנוח לבקש קוקטייל נוסף לאחר שלגם מהכוס הראשונה וראה עד כמה המשקה הוא טעים.

מתכונים לקוקטיילים

עובדי בר אלכוהול לאירועי השקה דרים טים, מכינים גם קוקטיילים יצירתיים וחדשים תוך שילוב משקאות מעולים כמו ואך גוך דובדבנים שחורים, ליקר אוכמניות, פירות טרופיים, קוביות קרח, נענע, פלחי לימון או כל שילוב בעל טעמים נפלאים.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משלבת
כולנו מכירים את הרגעים הללו, שבהם אנחנו רוצים לצאת לטיול או ללכת לקולנוע עם הבעל או האישה. נראה שזה אף...
קרא עוד »
נוב 16, 2020
פינוי פסולת תעשייתית – מי עושה את זה ואיך?
מבוא פינוי פסולת תעשייתית הוא תהליך מורכב הדורש ידע, ציוד ושיטות מיוחדים. פינוי אפקטיבי של פסולת...
קרא עוד »
מאי 31, 2023
מיהם תשושי נפש ולמה הם זכאים?
לא קל לראות הורים תשושי נפש. בלתי אפשרי לראות איך אב או אם שהיו הורים יקרים הופכים לשבורים מנטלית, אבל...
קרא עוד »
נוב 01, 2020