סדנאות למבוגרים – כדאי לכם להכיר

ללמוד זה תמיד טוב. אל תחשבו שכאשר עברתם את גיל ה20 או ה30 ואתם בעלי תארים ותעודות או הסמכות שונות, שעשיתם את שלכם. תמיד יש משהו חדש מעבר לפינה שרק מחכה לכם שתחשפו ותגלו! הגעתם לגיל השלישי? זה הזמן האמיתי שלכם ללמוד ולהכיר את העולם הגדול על כל גווניו ותרבויותיו. במהלך החיים אנו עובדים קשה ומנהלים חיי משפחה במסגרת סגורה יחסית, מתי יש לנו זמן להיפתח מחדש ולהכיר דברים חדשים? 

סדנאות למבוגרים, הרצאות, מופעי תרבות ועוד ירחיבו לכם את האופקים, התודעה והרגש! תראו שזה עושה לכם רק טוב מבחינה מנטאלית, רגשית וקוגניטיבית.

הרצאות על נושאי בריאות מגוונים

חושבים שאתם כבר יודעים הכל על גוף האדם? הייתם רוצים לדעת עוד על בריאות הגוף, המוח והנפש? תוכלו להעשיר את הידע שלכם עם סדרת הרצאות מרתקת אודות גנטיקה, קוגניציה אנושית, מניעת מחלות וקידום בריאות. במיוחד בגיל השלישי הנושאים הללו מקבלים אור אחר בעל חשיבות יתירה, חיוני לשמור במיוחד על בריאות בגיל השלישי, וההרצאות הללו, מלבד היותן מרתקות ומעניינות ביותר, הינן בעלות ערכים ויתרונות חיוניים ביותר עבורכם!

כל הפרטים באתר של ביגטיים >>>

אירועי תרבות שונים

חובבי מוזיקה קלאסית? אוהבים לשמוע ג'אז בלילות גשומים? מוצאים את עצמכם שורפים שעות על גבי שעות בגלריות לאומנות יפה? תוכלו לצאת יחד עם עוד אנשים כמותכם, חובבי תרבות בני גילכם, לסדנאות תרבות ואומנות! שם תוכלו להכיר מחדש את האומנים הגדולים ביותר של כל הזמנים ולצלול אל תוך העולם הקסום ומלא האמוציות של המוזיקה, האומנות, היצירה והיופי האנושיים. קיימות סדנאות הכוללות מפגשים חיים וכן סיורים במקומות היסטוריים ומרתקים בארץ ובחו"ל. כך תוכלו גם להעשיר את הידע שלכם, גם להנות ממגוון תרבותי עשיר וגם להכיר אנשים חדשים!

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטריות ממותגות: מה כדאי לדעת?
מטריות התפתחו מפריטים פונקציונליים בלבד המגינים עלינו מפני גשם ושמש לאביזרי אמירה המייצגים סגנון...
קרא עוד »
אוג 10, 2023
ביאור חכמת הקבלה לחומש ויקרא פרשת נשא – השגחה כללית והשגחה פרטית בפנימיות התורה
כמות ואיכות בתורת הסוד כתוב בפרשת "נשא" על שנים עשר נשיאים שהביאו מתנות לחנוכת המשכן. ושנים עשר...
קרא עוד »
אוג 30, 2022
כיצד לזהות שעון איכותי
אם אתם חובבי שעונים, אוהבים לפנק את עצמכם בשעון מותג בעל שם, עם עיצוב יוקרתי ובולט, כדאי שתקראו את...
קרא עוד »
אפר 17, 2023