7 רעיונות למתנות עד 250 ₪

כשאנו קונים מתנה למישהו שיקר לנו, תמיד לפני כן כדאי לבדוק את התקציב הכספי העומד לרשותנו. כאן תוכלו למצוא 7 רעיונות למתנות עד 250 ₪.

  1. כינור נוי מדהים בשילוב נגן בלוטוס – כינור זה עשוי מאקריל משולב עם עץ, הגימור שלו מבריק. בחלקו האחורי נמצא נגן הבלוטוס. בתוך הנגן ישנה יציאה של USB, כך בדיוק ניתן להאזין לשירים שנמצאים בתוך הדיסק און קי. קיימת אפשרות להדפיס על הכינור הקדשה.
  2. קופסת תה – קופסת תה מדהימה ביופייה, ממש בסגנון של פעם. מתנה נהדרת ומרגשת שכל אחד ישמח לקבל, במיוחד אלה שאוהבים לשתות תה… זוהי גם קופסא מפוארת בעלת מראה יוקרתי, עם תשעה תאים מרופדים בבד קטיפה.
  3. מארז לרופא – מתנה נהדרת לרופא אותו אתם מוקירים בשל הטיפול המסור שלו בכם. על המארז ניתן להדפיס הן את שמו והן את שמכם. בנוסף מודפסת תפילת הרופא. מארז זה כולל גם בקבוק יין וסוכריות.
  4. כלייזמרים חסידי – מתאים לוויטרינה בסלון עם שלושה חסידים שיושבים על ספסל ושרים. ניתן להדפיס הקדשה ממוקמת בתחתית הכלייזמר.
  5. שעון מעוטר עם הקדשה – זהו שעון מרהיב ביופיו, עשוי מעץ. כל תמונה שתהיה מודפסת עליו, היא בעלת גימור מבריק.
  6. מארז ייחודי לחג – זהו מארז מרגש שכל אחד ישמח לקבל. יש בו קרש חיתוך, עשוי מזכוכית איכותית, בצורה של עיגול, סינר מעוצב ואיכותי בגוון שחור, ולבסוף, גם שלוש תמונות מעץ.

ברכת הבית מודפסת על עץ – תמונה יוקרתית של ברכה המיועדת לבית, מודפסת על עץ בעלת גימור מבריק. ניתן לתלות אותה בשיטה צפה, כך בדיוק ייווצר מרווח בינה לבין הקיר. בתחתית הברכה ניתן גם להדפיס הקדשה אישית, ואפילו לוגו. למיע אודות מתנות יודאיקה

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילת יסודות: מה כדאי לדעת לפני שיוצאים
אילת, תכשיט בים האדום, היא יעד של ניגודים והפתעות. העיר הזו, שבה המדבר פוגש את הים, מציעה שפע של חוויות,...
קרא עוד »
דצמ 12, 2023
דיור תומך – תקבלו את העזרה הדרושה
דיור תומך הוא סוג של דיור המעניק תמיכה לאנשים חסרי בית או בסיכון לחוסר בית. הוא כולל בדרך כלל שירותים...
קרא עוד »
דצמ 16, 2022
פארק בבלי – מה כדאי לדעת?
יש פרויקטים של בנייה שצריך להכיר אותם היטב, כדי להבין מהם היתרונות הבולטים והמשמעותיים שהופכים את...
קרא עוד »
נוב 13, 2021