5 טיפים לבחירת השעון המושלם עבורכם

5 טיפים לבחירת השעון המושלם עבורכם

רוצים לקנות שעון? מתלבטים ולא יודעים להחליט? הנה לכם חמישה טיפים שיכולים מאוד לעזור לכם כאשר אתם קונים לעצמכם שעון חדש;

טיפ מס' 1 – למתי מיועד השעון?

אם אתם קונים את השעון ליום יום, בחרו באחד ספורטיבי ופשוט, אך אם אתם מעוניינים בשעון עבור אירועים או חגים, עליכם לבחור באחד אלגנטי יותר ובעל מראה חגיגי ומרשים.

טיפ מס' 2 – מה הסגנון האהוב עליכם

לא חייבים לקנות דווקא את מה ש'הולך'. שימו לב שאתם בוחרים בשעון שאתם אוהבים וכזה שישמש אתכם בכיף. אין מצווה לקנות שעון בעיצוב אופנתי אם אתם לא אוהבים אותו וסביר מאוד שגם לא תענדו אותו אם אינכם אוהבים אותו. 

טיפ מס' 3 – התאמה לשאר התכשיטים שיש לכם

סביר להניח שיש לכם עוד תכשיטים בבית מלבד השעון. על כן, זכרו אותם כאשר אתם באים לקנות שעון, ושימו לב שהשעון שאתם בוחרים מתאים איכשהו לתכשיטים האחרים שלכם כדי שהוא לא ייראה זר ויוכל להשתלב לכם ביחד עם כולם. לקריאה אודות שעוני כסף לגברים

טיפ מס' 4 – התייחסו לגודל של פרק היד שלכם

כאשר אתם קונים שעון, תמדדו אותו על פרק היד שלכם. וזאת, על מנת לראות האם השעון אכן מתאים בגודלו לגודל היד שלכם. אם יש לכם יד גדולה, בחרו בשעון מספיק גדול אשר יבלוט עליה. מצד שני, אם אתם רזים וקטנים, בחרו בשעון פרופורציונאלי למידות שלכם.

טיפ מס' 5 – בחרו בשעון מחברה איכותית

אל תתפשרו. גם אם אתם אוהבים מאוד שעון מסוים ואינכם רוצים לשלם הרבה מידי כסף, עדיין חשוב מאוד לשים לכי מדובר בשעון מחברה איכותית, כזו שנותנת אחריות וכמובן מבטיחה לכם הנאת שימוש מושלמת מהמוצר. מידע נוסף באתר https://christianpaul.co.il/

כתוב/כתבי תגובה