עדשות שבועיות או יומיות?

עדשות שבועיות או יומיות?


רוצים לשנות את הלוק? רוצים לשנות קצת את האווירה ולהחליף את המשקפיים לעדשות מגע, אבל אתם חוששים, כי אתם לא ממש יודעים איזה עדשות לבחור- שבועיות או יומיות? אין שום סיבה שלא תעברו לעדשות. כמובן שחשוב מאוד שהתהליך של בחירת העדשות הוא מאוד חשוב, מכיוון שיש לו השפעה רבה על איכות החיים שלכם.

מתי בכלל עדיף עדשות על משקפיים?

זוהי שאלה מאוד נפוצה. שלפעמים הסיבה היא פשוט אסטתית, אבל לא הרבה יודעים גם סיבה רפואית לכך, אלו מצבים נדירים מאוד שבהם אדם אינו יכול לענוד משקפיים, ולכן הוא נדרש לעדשות מגע על מנת שיוכל לראות יותר טוב. 

האם יש קשר למספר?

המספר של המשקפיים המעיד על קשיי ראייה, הוא בהחלט גורם חשוב בבחירה של העדשות אך לא היחיד. יש אנשים שזקוקים ממש להתאמה של העדשות שלהם על ידי אופטירמטסיט. 

עם זאת, יש גם עדשות שבועיות ויומיות שהינם עדשות עם פרמטרים כלליים של קימור וקוטר, והן לא מתאימות לכל אחד.

אז למי הן כן מתאימות?

עדשות מגע יומיות, מתאימות בעיקר לאנשים שעובדים בעבודות פיזיות או בסביבה שיש בה הרבה אבק וכדומה שיכולים לחדור אל העין. במקרה שכזה ניתן בקלות להחליף עדשה באמצע היום או בסוף היום ואת העדשות המשומשות פשוט זורקים לפח. אלו עדשות שמתאימות גם למי שמשתמש בעדשות מגע לעיתים רחוקות, כך שהעניין יכול להיות נוח לו, מכיוון שהוא לא יצטרך להוציא כסף רב על עדשות קבועות.

עדשות מגע שבועיות מתאימות בעיקר לאנשים שרוצים עדשות איכותיות יותר מבחינת חומר הייצר, אינם עובדים בסביבה שבה יש לכלוך ואבק ויש עדשות שעשויות מחומר כדוגמת סילקון הידרוג'ל, מה שגורם לעברת חמצן בצורה יותר טובה לעין.

ככה שאם אתם מתלבטים בין עדשות מגע יומיות לשבועיות, פשוט תבדקו מה יותר מתאים עבורכם.
בנוסף לצורך הרפואי, העדשות מספקות גם שדרוג למראה באמצעות עדשות מגע צבעוניות!
שווה לבדוק.

כתוב/כתבי תגובה