יוסי שדה והחווה המיוחדת שלו

בחווה של יוסי שדה ניתן למצוא חיות רבות, כדוגמת סוסים, חמורים, כבשים ואווזים. החיות הללו מאפשרות לבני הנוער שיוסי שדה מסייע להם להרגיש בבית ולחוש קשר עם יצור חי אחר ללא תנאי. בחווה שלו הוא מאפשר לבני הנוער ללמוד אהבת הארץ וכיצד עבודה קשה משתלמת בחיים הללו.

עזרה לנערים במצוקה – יוסי שדה

החווה של יוסי שדה הוקמה לפני 22 שנה ומאז ועד היום הוא מסייע לבני נוער ללא בית. בחווה שלו יכולים למצוא בני הנוער הללו משפחה אשר תלווה אותה בכל שלבי חייהם. בניגוד למקומות אחרים, גם לאחר גיל 18 הם יוכלו להישאר חלק מהחווה וכך בעצם נוצרת להם תחושת משפחה אשר משפרת להם את תחושת הביטחון והמסוגלות בחיים.

חוות שדה בר כוללת גם גידולי חממות רבים שאמונים עליהם בני הנוער, כך שהם יכולים ללמוד כיצד לגדל צמחים מסוגים שונים והדבר מסייע להעשיר את עולמם ומחבר אותם לקרקע.

חיזוק הקשר לארץ מצד בני הנוער

אחת המעלות הגדולות של חוות שדה בר זה עצם היותה שמה דגש על הקשר לארץ. מחנאות, טיולים ועבודת אדמה רבה מאפשרים לכל אחד מבני הנוער במצוקה ללמוד את היופי של המדינה שלנו. כך הם מתגייסים בשלב מאוחר יותר ליחידות מובחרות בצבא והחיים שלהם מתקדמים לכיוונים הרבה יותר חיוביים.

יוסי שדה מראה לחניכים שלו שאפשר לעשות דברים אחרת וזאת כל עוד מדובר על עזרה לנוער ואהבת הארץ. מאז 1998, השנה בה הוא קיבל את האדמה מהחטיבה להתיישבות ועד היום הוא הקפיד לעזור ככל יכולתו לאחרים וזאת על מנת לסייע להם להשיג עתיד טוב ויפה יותר. ללא ספק הוא הצליח בכך רבות.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אימון לריצה אונליין – כמה זה באמת יעיל
היום ניתן למצוא אונליין כמעט כל סוג של מוצר או שירות. אנשים רבים בוחרים ללמוד קורסים שלמים אונליין,...
קרא עוד »
יול 16, 2020
עובדות שחשוב לדעת על קמגרה
קמגרה היא תרופה מרשם המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. זה עובד על ידי הגברת זרימת הדם והפיכת הפין לקשה...
קרא עוד »
יול 05, 2022
כבר לא מרגיש שייך? נמאס לך מהחיים? יש למי לפנות
ישנם אנשים שחשים לפתע שהם כבר לא שייכים למקום בו הם נמצאים או במילים אחרות, לעולם. התחושה הזאת עמוקה...
קרא עוד »
ינו 19, 2020