מעשנים: יתרונות וחסרונות בשימוש במכשיר אידוי

מעשנים: יתרונות וחסרונות בשימוש במכשיר אידוי

יותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש בשנים האחרונות במכשירי אידוי (וופורייזרים). רובם החליטו להפסיק לעשן, בין אם זה בעזרת סיגריות או נייר גלגול והחליטו לעבור לאידוי. במאמר זה אנחנו נציג יתרונות וחסרונות לשימוש במכשירי אידוי.

יתרונות שימוש במכשירי אידוי

מכשיר אידוי

כשמעשנים צריך להשתמש בסיגריות או נייר גלגול, שנחשבים הרבה פחות בריאים. הם גורמים לכך שהחומר אותו מבקשים לעשן ישפיע, לא רק בהיבט החיובי אלא גם בהיבטים שיכולים לגרום נזק בריאותי. אם מחליטים לאדות, אפשר להשתמש במכשיר אידוי ששורף את החומר בצורה הרבה יותר בריאה, מבלי להשאיר רעלים ומבלי לגרום לזיהום. הנזק למי שמאדה וכן לסביבה, הוא נמוך בהרבה.

חסכון

שימוש במכשירי אידוי הוא הרבה יותר חסכוני, שכן אפשר להשתמש בו שוב ושוב. צריך לקנות את החומר עצמו, אך אפשר להשתמש באותו מכשיר. זאת להבדיל מסיגריות או נייר גלגול, אשר צריך לקנות בכל פעם מחדש.

פונקציות

לכל מכשיר יש פונקציות שונות, בין אם זה בהיבט של שריפת החומר, ובין אם זה בפרמטרים אחרים שיכולים להשפיע כך או אחרת על השימוש במכשיר. הוא הרבה יותר נוח, פונקציונאלי ואיכותי. בפרט זה נכון אם מדובר על וופרייזר איכותי.

שימוש במקומות ציבוריים

להבדיל מסיגריות או נייר גלגול, שימוש במכשירי אידוי מתקבל טוב יותר על ידי הסביבה, מאחר והוא גורם להרבה פחות נזקים ולא יוצר ריח לא נעים.

חסרונות של שימוש במכשיר אידוי

יש הטוענים שהחיסרון העיקרי של מכשיר אידוי, זה שהוא לא יוצר את התחושה של עישון סיגריה רגילה. אך זה כמובן תלוי במי שמשתמש במכשיר ועד כמה חשוב לו להרגיש את התחושה של הסיגריה ביד. זו חוויה סובייקטיבית של כל משתמש.

חסרון נוסף, העלות שלו גבוהה יותר מסיגריות או נייר גלגול בטווח הקצר, אך כאמור, לאורך זמן מדובר במוצר חסכוני, מאחר וניתן להשתמש בו שוב ושוב. היום אפשר למצוא מכשירי אידוי מסוגים שונים שיכולים להתאים לתקציב של כל אחד, וליהנות ממכשירים איכותיים בתנאים נוחים. כל אחד יכול לבחור את המכשיר הרלוונטי עבורו.

כתוב/כתבי תגובה