שמלות כלה יד שנייה – פתרון חברתי

העלויות היקרות של כל תחום הכרוך בחתונה, יוצר הוצאות עצומות לזוג הצעיר ולא כל אחד יכול לעמוד בהן. 

אחת המטרות של כל הזוגות הצעירים, היא להפחית ככל האפשר את המחירים כדי שיוכלו לכסות את העלויות של החתונה באופן מציאותי ולא להיקלע לחובות שקשה לצאת מהם.

שמלות כלה יד שנייה 

אחד מהסעיפים שערכם הוא גבוה במיוחד הוא נושא שמלת הכלה. מעצבים בעלי שם ארצי מוכר שהם מותג ידוע, גובים מחירים חסרי פרופורציות עבור רכישת שמלת כלה כולל העלויות הנלוות. 

לכן קם לכך פתרון חברתי שעיקרון הפעולה שלו הוא שכל כלה רוכשת שמלת כלה בסכום מאד גבוה משתמשת בשמלה ערב אחד ולאחר מכן אין לה מה לעשות עם השמלה הזו. היא מונחת בארון או שהכלה מעבירה אותה לחברה או לקרובת משפחה.

הרעיון החברתי הוא שלאחר החתונה, מעבירים את השמלה לניקוי יבש וכך השמלה נראית שוב כמו חדשה ואותה אפשר למכור לכלה אחרת במחיר מופחת באופן דרסטי. 

קיים מאגר גדול של שמלות כלה יד שניה באתר wedesign, וכל כלה חדשה רואה את המלאי העצום ומחליטה מה לרכוש על פי התאמת המידה והנראות של השמלה. אם יש צורך בתיקונים קלים, המעצבת בסטודיו מסייעת בנושא זה.

פתרון מעולה לכולם 

בדרך זו, הכלה מוכרת את שמלת הכלה שלה ומצליחה להחזיר לעצמה חלק מההשקעה ואילו הכלה החדשה קונה שמלת כלה במחיר הרבה יותר נמוך מכל המחירים שהיא ראתה אצל מעצבי על ישראלים וגם מעצבים ברמה פחותה יותר.כך הכלה מצליחה להקטין עלויות באופן משמעותי מתוך כלל ההוצאות ועם זאת ללבוש שמלה בעיצוב שעליו חלמה כמו לדוגמה עם שובל ארוך, או עם כמה שכבות של מלמלה. לאחר מציאת השמלה המושלמת לאירוע, צריך להתחיל להכין את ההזמנות שיחולקו לאורחים – באתר ווי דיזיין ניתן למצוא מגוון רעיונות ועיצובים מיוחדים לכך.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הוצאה לאור
תהליך הוצאה לאור של ספר כולל הרבה מאד שלבים עד שמגיעים להדפסה בפועל וההפצה לחנויות הספרים. שלבי...
קרא עוד »
ספט 14, 2020
ריהוט רחוב והחשיבות שיהיה מעוצב ונעים
לא כולם שמים לב לרהיטי הרחוב הפזורים בפינות שונות ברשות הרבים כמו מתקני הצללה לשטחים פתוחים למשל....
קרא עוד »
אוג 20, 2019
קורס קריינות חדשות – יש תנאי קבלה מיוחדים?
יש לכם משיכה לעולם הקריינות והייתם רוצים לנסות את הכישורים שלכם? אם אתם רוצים לשפר את היכולות...
קרא עוד »
יול 08, 2020