מטבח כפרי

כשאנחנו חושבים על מטבח כפרי, יש תחושה מסוימת של חמימות ונעימות שעולה מיד בראש. החל ממרחבים פתוחים בסגנון אסם ועד לקסם כפרי, כל דבר, מקורות העץ והארונות הצבועים של המטבח הכפרי ועד לרצפות האבן המחוספסות שלו ושולחנות החווה מפגישים צורה ותפקוד יחד ליצירת חלל ששווה לחלקים שיקי וקלאסי ומזמין וקל לשימוש. באותו הזמן.

ניתן ליצור אסתטיקה או סגנון של מטבח כפרי אפילו בבית מודרני ללא קשר לגודלו. ריכזנו כמה טיפים אייך לייצר מטבח כפרי מזמין וחלק מהטיפים נלקחו מעבר לים.

מטבח כפרי הוא המקום המושלם לרכז את כל המשפחה ביחד 

אם אתם משפחה גדולה שאוהבת להתאסף יחד בזמן הארוחה ואפילו לעזור או לבשל יחד במטבח, עיצוב מטבח כפרי הוא הסגנון המושלם עבורכם. הרעיון הוא ליצור חלל גדול ומזמין מספיק כדי להכיל את כל בני המשפחה יחד.

מטבח כפרי בסגנון הודי 

אמנם אתם עשויים לקבל השראה ליצור מחדש מטבח כפרי חם ומזמין בביתכם לאחר דפדוף בכמה מגזינים וקטלוגים מבריקים או בפינטרסט, לעתים קרובות, תבינו שהמטבחים שאתם מסתכלים עליהם נמצאים בחללים מעבר לים ועובדים היטב בתנאי מזג האוויר ובסגנון הבתים שלהם. אבל איך אפשר לאמץ את הסגנון הגלובלי הזה כדי להתאים את עצמו לשינויים העונתיים, העדפות החיים וסגנונות והרגלי הבישול שלנו? הרעיון מאחורי מטבח כפרי הוא פשוט – לקבל חלל חיצוני בסגנון בית חווה עם אלמנטים ואסתטיקה אדמתיים אך נעימים.

מטבח כפרי בתכנית פתוחה לבית מודרני

יש לכם בית בחלל פתוח או מטבח שהוא חלק מחדר המגורים או האוכל? אתם יכולים לאמץ את החלל הזה למטבח כפרי עם אסתטיקה עכשווית, גם כאן. המפתח כאן הוא שמירה על סגנון מודרני עם פשטות, מינימליזם וקווים גיאומטריים נקיים וליניאריים. לאחר מכן, בחרו גימור עץ מלא עבור החלק החיצוני של הארונות והמגירות שלך כדי לקשור את המראה יחד. תוכלו לבחור גוונים רגועים ועדינים, כאשר מטבח לבן הוא אחד מסגנונות העיצובים הפופולריים ביותר בטרנד העיצוב הכפרי. אתם יכולים לשלב אותו עם אותו פוליש או גימור כמו שאר הרהיטים בסלון שלכם או ללכת על הכל עם מרקם עץ כדי להפריד את החלל הזה משאר חללי הפנים.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגרי תמונות
מאגר תמונות הוא מאגר מידע לאחסון, ארגון ואיתור תמונות. הוא משמש לעתים קרובות על ידי צלמים מקצועיים...
קרא עוד »
אוק 17, 2022
שיקולים חיוניים למטבחי חוץ בגינות ובמרפסות
מטבחי חוץ התפתחו מיוקרתי לתכונה רצויה בבתים רבים, ומספקים דרך יוצאת דופן למזג אומנות קולינרית עם...
קרא עוד »
אפר 24, 2024
תחביבים למבוגרים  – לא רק לצעירים
תחביבים הם לא רק דבר של ילדים ונוער. למבוגרים יש את היכולת לחיות את החיים במלואם, לגלות עניין ותשומת...
קרא עוד »
יול 08, 2023