אמיר פרלמן: קורס צ'יקונג – מה לומדים שם

אנחנו חיים בעולם מערבי, לחוץ, מהיר, מלא סטרס, ולא סתם אנחנו עדים בשנים האחרונות לכך שיותר ויותר תורות מהמזרח הרחוק מגיעות לעולמנו המערבי. התורות הללו מדברות על שלווה, על אנרגית חיים, על כך שלא חייבים להיות בלחץ בשביל לחיות את החיים. זאת ועוד ניתן ללמוד באמצעות קורס צ'יקונג עם אמיר פרלמן, אשר מלמד אותנו איך להניע את הצ'י, את האנרגיית חיים שלנו.

צ'יקונג לחיים טובים

האמונה הינה שיש אנרגיית חיים בעולם, ולכולנו יש אנרגיית חיים, כאשר היא רפויה אנחנו רפויים וכאשר היא בעוצמה, כך גם אנחנו. את האנרגיה אפשר להעביר בין כל רבדי הגוף וכך אנחנו יכולים לפתוח מחסומים רגשיים, נפשיים וגם פיזיים. האנרגית חיים היא מה שיכולה לאוורר אותנו, לשחרר אותנו ולעזור לנו לשחרר שרירים תפוסים, גב תפוס, לחזק את העצמות ועמוד השדרה שלנו. 

איך מתרגלים צ'י קונג

על מנת ללמוד צ'י קונג בקורס של אמיר פרלמן למשל, יש כמובן להתחיל ביסודות שהם עמידה נוכנה, יציבות ותנועה מדויקת. זאת ניתן ללמוד דרך קאטות קלאסיות, של הצי קונג הרפואי, כמו בא דוואן ג'ין, טאי צ'י צ'י קונג. סדרות אלה נקודת התחלה טובה למי שמעוניין להתחיל ללמוד צ'י קונג אונליין. לאחר מכן יש לבחור במה רוצים להתמקד בעולם הצ'י קונג, האם להיעזר בו כתורת לחימה, או כתורת ריפוי. לפי בחירה זו, נוכל לבחור את המורה המתאים, ואת התרגול שהכי נכון עבורנו. דבר נוסף כדאי ללמוד גם להקשיב לגוף שלנו, להקשיב איפה יש לנו מחסומים רגשיים ועל ידי הנעה של אנרגיית החיים נוכל לפתוח את המחסום. יש פשוט להקשיב לעצמנו, לגלות את הצ'י בתוכנו ואז כבר יהיה לכם הרבה יותר קל לתרגל את הצ'י קונג בצורה מקצועית.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי פסנתר אונליין, איך זה אפשרי?
זה רעיון טוב ליצור שיעורי פסנתר מקוונים משלך. זה יהיה הרבה יותר נוח עבורך מכיוון שאתה יכול לבחור את...
קרא עוד »
פבר 15, 2023
חוג מחשבים לילדים: מה חשוב לבדוק לפני שרושמים אותם?
לפני רישום ילדך לשיעור מחשבים, עליך לשקול את הדברים הבאים: - האם לשיעור המחשבים יש הגבלת גיל? - האם...
קרא עוד »
אוק 27, 2022
סיור שוק – למי זה מתאים?
מחפשים אחר פעילות מעניינת שתוכלו לעשות בזמן הפנוי עם בני המשפחה או החברים? סיור שוק עשוי להתברר...
קרא עוד »
יונ 14, 2021