עיסוי באבנים חמות

אין כמו עיסוי מפנק שמגיע בזמן הנכון וברגע הנחוץ. לא פעם מתברר כי העיסוי הציל ממש את האדם מכאבים חזקים ועוצמתיים ולעיתים מדובר ממצבים של חוסר תפקוד של ממש. אך חשוב לדעת כי על מנת שהעיסוי יהיה יעיל, הוא חייב להיות מותאם לבעיה אשר ממנה סובל המטופל. יש כל כך הרבה עיסויים והתחום הזה הוא כל כך מפותח היום עד שבאמת לא פשוט ולא קל לבחור את העיסוי המומלץ בעת הצורך.

על כן חשוב מאוד לשים לב כי העיסוי אשר בו בוחרים הוא אכן העיסוי המתאים אשר ייתן את המענה הנכון והמתאים.

עיסוי באבנים חמות, מה זה ולמי זה טוב?

עיסוי באבנים חמות זהו אחד העיסויים המפנקים ביותר שקיימים. מדובר בעיסוי נעים, חם ומרגיע במיוחד. סוג עיסוי זה נעשה בעזרת אבני בזלת אינדיאניות חמות בצירוף עם שמן שקדים. האבנים החמות מסייעות לשחרור חסימות בגוף וכן עוזר העיסוי לאיזון רגשי ולאיזון פיזי.

מה קורה במהלך העיסוי? 

הטיפול באבנים החמות הוא טיפול הפועל על זרם הדם כאשר למעשה העיסוי ממריץ את הדם תוך כדי שהוא משפר את הגמישות של המפרקים והוא מרגע את מערכת העצבים. מלבד זאת הוא מחזק גם כן את המערכת החיסונית. ברור אם כן כי מדובר בתרומה משמעותית לכל המערכת וכל הגוף.

חשוב לדעת כי העיסוי אמור להתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע אשר ייטיב לבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר כאשר כך הוא גם יתרום לבריאותו של המטופל וכמובן יעניק לו את מלוא החוויה ומלוא הפינוק מהעיסוי.

אז אם גם אתם רוצים לטעום מהדבר הזה ולהפיק את התועלת הרצויה מהטיפול, אל תזלזלו בבחירת המטפל המנוסה והמוסמך לעיסוי מהסוג הזה.הקליקו כדי לקרוא על יתרונות הפילאטיס לגוף ולנפש.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פסח מתקרב – מה אתה קונה לעובדים שלך?
ניהול של עסק דורש מאתנו לשים לב להרבה מאוד נתונים. אחד מהם, זו השאלה האם העובדים מרוצים מהתנאים שלהם,...
קרא עוד »
מרץ 29, 2022
איך בונים שפה זוגית משותפת?
כל זוגיות בריאה וחזקה זקוקה לתקשורת טובה על מנת להמשיך להתקיים. ללא שפה זוגית משותפת, לא ניתן לחזק את...
קרא עוד »
מרץ 30, 2022
5 חנויות עם עיצוב ייחודי
גם אתם רוצים לדעת איך כדאי לעצב את החנות שלכם כדי לגרום ללקוחות לחוות את החוויה הנכונה, ולהגדיל את...
קרא עוד »
ינו 31, 2020