סוגי כלבים לבית – איזה סוגים מתאימים לגידול ביתי?

אם אתם פה, אתם בוודאי רוצים לרכוש עכשיו כלב חדש, אבל רגע לפני שאתם מכניסים לביתכם את החבר החדש שלכם, אתם רוצים לדעת אילו סוגי כלבים הכי מתאימים לכם? האם כל כלב מתאים לכל מטרה? האם רועה גרמני יתאם לגידול ביתי? הנה כל המידע שאתם צריכים.

כלבים הם חיית המחמד הנפוצות והפופולאריות ביותר בעולם כולו ולא בכדי. החבר הטוב ביותר של האדם מבעלי החיים, הוא הכלב. הסיבה העיקרית לכך שהם החברים הטובים ביותר שלנו, היא דווקא בגלל אהבת האדם אל הכלב.

חיית מחמד מועדפת

הכלבים מרגישים את האהבה שלנו אליהם והם, מטיב אופיים, הם מחזירים לנו כפליים בנאמנותם ואהבתם. אך חשוב לזכור שלא כל כלב יקפוץ על המציאה של לחיות איתנו בבית. ישנם כידוע עשרות ואולי מאות סוגים שונים של גזעי כלבים בעולם, כמובן שכל אחד מתאפיין בתכונות שונות.

לכן, הכלבים משמשים למגוון שימושים שונים, החל מרעיית צאן, כלבי נחייה, כלבי שמירה אכזריים וגם כלבים חמודים שרק רוצים ליהנות מבעלים אוהבים. אז איזה סוגים מתאימים לגידול ביתי?

כלבים פופולאריים

הכלבים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות בישראל לגידול ביתי, שיהיו החברים הטובים שלכם ושל הילדים הקטנים שלכם הם:

  1. צ'יוואווה – כלבים קטנים וחמודים שאמנם הגזע שלהם אינו ברור, אך מדובר בכלב שהכי מתאים לגידול ביתי, בפרט אם יש לכם ילדים קטנים שרוצים להשתעשע עם חיה נעימה ולא מזיקה.

פומרניאן – כלבים מגזע זה, הינם כלבים קטנים יחסית, אך תפקודם הוא כשל כלבים גדולים. אז אם אתם רוצים לבחור את הפומרניאן, זכרו כי אמנם מדובר בכלב ששוקל כ – 3 ק"ג, אך צרכיו הם  כשל כלב במשקל 14 ק"ג. למידע נוסף רביבלושן דוגס

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ספות מעוצבות
ספות מעוצבות בבית הן לא מוצר מותרות. הספות משדרגות את חוויית המגורים ואת השהות בבית. המקום הטבעי...
קרא עוד »
ספט 22, 2020
קורס עזרה ראשונה 22 שעות
אם אתם עוסקים במקצוע שמצריך ידע בהגשת עזרה ראשונה, ניתן ללמוד במסגרת קורס עזרה ראשונה 22 שעות. לאורך...
קרא עוד »
יול 05, 2021
מכשיר ניקוי בקיטור: למה הוא יעיל בעיקר?
שואב הקיטור הוא מכשיר המשתמש באדי מים לניקוי שטיחים, רצפות ומשטחים אחרים. ניתן להשתמש בו על מגוון...
קרא עוד »
יול 24, 2022