שלטי יציאת חירום

יציאות חירום משמשות בכל מיני מצבים. הם צריכים להיות גלויים ונגישים בכל עת, במיוחד כאשר יש שריפה או חירום אחר. . במקרה חירום, יציאות אלו יכולות לשמש גם מבוגרים, ילדים ואפילו חיות מחמד כדי להימלט מבניין בוער. במקרה שכזה חשוב שיהיו שלטי חירום מפוזרים בנקודות שונות בבניין לכוון את הנמצאים בו לנקודות היציאה הבטוחות.

סוגים שונים של שלטי יציאת חירום:

ישנם מספר סוגים של שלטי יציאת חירום. לרוב הם עשויים ממתכת ומוצמדים למבנה. בדרך כלל יש להם שלט אזהרה מעל, וזה לא מאוד מועיל. ישנה אפשרות חלופית – שלט יציאת חירום עשוי פלסטיק ומוצמד למסגרת החלון. זה יכול לשמש כתמרור אזהרה לאנשים שאולי לא מבינים מה זה אומר או שלא יוכלו לקרוא אותו בגלל ראייה לקויה בעיניים. זוהי גם דרך טובה למנוע היווצרות עיבוי בתוך המבנה. ניתן להשתמש בשלטי יציאת חירום כדי להתריע על מצב חירום. לדוגמה, אדם שנלכד בבניין בוער עשוי להזדקק לעזרה מהירה כדי להימלט בחיים. אנשים לא תמיד מבחינים בסימנים המצביעים לכיוון יציאות או דלתות פתוחות ולכן הם יכולים להיות מאוד שימושיים כאשר משהו עלול להשתבש בזמן חירום. 

החשיבות הוויזואלית של שלטים אלה:

שלטי יציאת חירום הם מאפיין נפוץ ברוב המבנים. לרוב הם ממוקמים במקום בולט, כמו הכניסה או היציאה מהבניין. הדבר הראשון שעליך לעשות בעת תכנון שלט יציאת חירום הוא לוודא שהוא נראה טוב וקל לקריאה. אם יש לכם שלט יציאת חירום הממוקם במרחב ציבורי, תרצו לוודא שניתן לראותו בקלות על ידי הולכי רגל ומכוניות חולפות. הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שהשלט לא יהיה קשה מדי עבור ילדים או קשישים שעלולים להתקשות בקריאה. זה. להלן כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון בעת תכנון שלטי יציאת החירום האישיים שלך: ודא שניתן לראות בקלות את שלט יציאת החירום מהרכב כאשר הוא אינו מואר. גודל השלט צריך להיות תלוי בתפקודו. ודא שהוא אינו מורכב מדי לקריאה, או גדול מדי מכדי שיהיה ניתן לקריאה על ידי אנשים עיוורים או בעלי ראייה לקויה. ודא שאין סיכונים מיותרים בהם מתייחס השלט והימנע השלט שניתן לכוון לעבר העוברים והשבים. מידע נוסף באתר https://www.fetaya.com/

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שואב אבק עם סוללה
שואבי האבק עם הסוללה ידועים בחיי הסוללה הארוכים שלהם. חלק מהמותגים שמייצרים את שואבי האבק הללו...
קרא עוד »
דצמ 15, 2022
עגילים צמודים
עגילים צמודים הם בדיוק התכשיט הזה שתמיד מתאים ותמיד גונב את ההצגה. זה פשוט מדהים לראות כמה תכשיט קטן...
קרא עוד »
מאי 24, 2022
משכנתאות למסורבים – מה הדרך הנכונה לפתרון הבעיה?
אף אחד לא אוהב להרגיש דחוי, לא ביחסים בין אישיים וכמובן לא במשכנתא. מי שקיבל סירוב מהבנק לקבל משכנתא...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022