קריקטורות לילדים – לא עוד אטרקציה שיגרתית.

קריקטורות לילדים – לא עוד אטרקציה שיגרתית.

עוד אירוע בפתח.

לכל אירוע שעומד להגיע רצוי ואף מומלץ להזמין לאותו אירוע איזה שהיא אטרקציה יחודית ומגניבה אשר מטרתה היא להנעים את זמנם של האוחרים והנוכחים באירוע. אטרקציה שהולכת וצוברת פופלריות הינה אמן קריקטורה שמצייר/ מאייר את הנוחכים באירוע בצורה מעט הומריסטית.

מה מיוחד באטרקציה הזו?

ישנם מספר יתרונות ודברים יחודיים לאטרקציה מסוג זה, במאמר הבא אספנו עבורכם את היתרונות הבולטים ביותר בהבאת צייר קריקטורות לאירוע שלכם.

מזכרת מיוחדת.

את הציור מאחסנים בניילון קשיח, מתחת לקריקטורה המאייר הקריקטוריסט יכול להוסיף את התאריך אשר בו חל האירוע שלכם ובנוסף את שמו או שמם של חוגגי האירוע. משתתפי האירוע אשר לקחו חלק באטרקציה יכולים לקחת עימם את הציור שלהם איתם לבית ובכך בעצם הענקנו להם מזכרת קטנה אך מיוחדת מהאירוע שלנו שאותו הם יכולים לשמור או לתלות היכן שרק ירצו.

תחושה מיוחדת.

המאייר שמצייר את הקריקטורות של משתתפי האירוע יכול לשאול אותם מה התחביב שלהם או אילו תחומי עניין יש להם ולהוסיף לאיור גם משהו מהתחביבים או מתחומי העניין שלהם לדוגמא אם המשתתף חובב כדורגל אז המאייר יצייר קריקטורה של אותו אדם משחק כדורגל ובכך המזכרת הופכת להיות הרבה יותר אישית ויחודית עבור כל אדם כיוון שכל אחד מקבל מתנה זהה אך עם שינוי קל שהופך אותה ליחודית יותר.

מתאים למגוון גילאים רחב.

האטרקציה יכולה להיות מהנה ומשעשעת לא רק ילדים קטנים בלבד אלה בכל גיל זה תמיד נחמד לקבל איור משעשע של עצמך אשר אותו ניתן לקחת עימנו ולתלות היכן שרק נרצה.

נגישות מיוחדת

גם מביחנת המחיר האטרקציה נגישה במיוחד מכיוון שאין הדבר אומר שעלינו להוציא סכומים גדולים של כסף ובנוסף ניתן לסכם עם האמן על מחיר לפי שעה ולא לשלם לא עבור כל האירוע ובכך המחיר יוצא נגיש ופייר למידי.

כתוב/כתבי תגובה