כמה זמן לוקחת טעינה מלאה של רכב חשמלי?

כלי רכב חשמליים הופכים פופולריים יותר ויותר כחלופה לרכבים המונעים בבנזין. אבל כמה זמן לוקח להטעין רכב חשמלי במלואו? זה תלוי בסוג המטען שבו אתה משתמש, בגודל הסוללה שלך ובקיבולת של הרכב החשמלי שלך. באופן כללי, זה יכול לקחת בין 30 דקות ל-10 שעות כדי לטעון את הרכב החשמלי במלואו. הזמן תלוי גם במידת התרוקנות הסוללה כאשר אתה מתחיל לטעון. אם יש לך תחנת טעינה מהירה, אז אתה יכול לקצר את הזמן באופן משמעותי.

זמן הטעינה תלוי בסוג הרכב ועמדת הטעינה

טעינת רכב חשמלי היא תהליך פשוט יחסית. עם זאת, זה יכול לקחת בין 30 דקות ל-12 שעות בהתאם לסוג המטען בשימוש וגודל הסוללה. סוג המטען הנפוץ ביותר המשמש לרכבים חשמליים הוא מטען רמה 2, שיכול לקחת בין 4-8 שעות לטעינת סוללה במלואה. סוגים אחרים של מטענים כמו מטענים מהירים DC ומטענים ברמה 3 יכולים להפחית את זמן הטעינה באופן משמעותי, תוך כדי טעינה מלאה של 30 דקות עד שעה בלבד. 

פרטים אודות עמדות טעינה טסלה https://www.voltec.co.il/post/charging-station-for-tesla

חשוב לבחור בעמדת טעינה מהירה לטעינה קצרה

טעינת רכב חשמלי עשויה להיות תהליך שלוקח זמן, ולכן חשוב לדעת כמה זמן לוקח לטעון אותו במלואו. בהתאם לסוג המטען בשימוש וגודל הסוללה, יכול לקחת בין 30 דקות למספר שעות עד שרכב חשמלי נטען במלואו. סוגי המטענים הנפוצים ביותר בשימוש הם מטענים ברמה 1 (120V) ורמה 2 (240V), כאשר טעינת רמה 2 מהירה בהרבה מרמה 1. בנוסף, לסוללות גדולות יותר ייקח יותר זמן להטעין מאשר לקטנות יותר. הכרת הגורמים הללו יכולה לעזור לך לתכנן מראש בעת טעינת הרכב החשמלי שלך. עמדת טעינה מהירה תחסוך לכם זמן רב.

מידע נוסף באתר וולטקס

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך תבחרו סטנדים לתאורה
שימוש נכון בתאורה הוא דבר שמצריך הבנה וניסיון. על במה או על רחבת הריקודים יש צורך בבחירה נכונה של גוף...
קרא עוד »
אוק 31, 2019
אוכל לחתולים – לרכוש את המזון הטוב ביותר לחתול שלנו
רכישת מזון לחתולים, זה לא עניין של מה בכך. מי שגידל חתולים, מי שמכיר אותם, יודע שהם יכולים להיות בררנים...
קרא עוד »
פבר 27, 2020
פענוח סילוק סמים: מתאים לחלק, לא לכולם
בעולם המורכב של ניהול תרופות, סילוק תרופות הוא נושא שמייצר לעתים קרובות יותר שאלות מאשר תשובות. ההבנה...
קרא עוד »
פבר 11, 2024