מי זכאי לויזה לארצות הברית?

מי זכאי לויזה לארצות הברית?

אזרח ישראלי בעל דרכון ישראלי המעוניין לטוס לארה"ב למטרות שונות, חייב להנפיק ויזה על פי סיבת הנסיעה ליעד זה. ישראלים שהם בעלי דרכון אירופאי או של מדינות נוספות בעלות הסכמים עם ארה"ב כמו אוסטרליה וניו זילנד, אינם זקוקים להנפקת ויזה.

ויזת תייר

רוב הישראלים המעוניינים בויזה כדי לנסוע לטיול ברחבי היבשת, יוכלו לקבל ויזה לאחר תהליך שיבצעו, קראו בכתובת זו. ההליך כולל מילוי של טפסים רבים, תשלום אגרה וריאיון אישי בשגרירות. בתום הריאיון יחליט המראיין אם ישראלי זה יקבל ויזה או לא. לאחר כשבוע יקבל הלקוח את הויזה בדואר לביתו, אם הוא קיבל אישור להנפקת ויזה. חלק גדול מתוך מגישי הבקשות לויזה אכן מקבלים תעודה זו ומקצתם אינם מקבלים לכך אישור.

קיימים מקרים שהשגרירות או הקונסוליה אינן מאשרות את הויזה משיקולים פנימיים, בטחונים וכלכליים שלהם אשר שייכים לאישיותם או לפרטים בעברם של הישראלים הללו.

ויזת תייר היא 2b או 1b והיא תקפה לעשר שנים. לאחר מועד זה ובמידת הצורך, אפשר להאריך אותה לפרק זמן נוסף.

ויזת לימודים

מי שמעוניין ללמוד בארה"ב, יגיש מראש בקשה לקבל ויזה ייעודית עבור הלימודים. גם הוא ימלא את כל הטפסים הנדרשים הכוללים מידע מפורט על מיקום הלימודים ויגיע לריאיון בשגרירות או בקונסוליה.

ויזה עבודה

ויזת עבודה היא הסוג השלישי של הוויזות הזמניות מלבד ויזת הלימודים והתייר. גם באופציה זו כאשר מטרת הנסיעה היא עבודה, הדבר כרוך בהרבה מאד שאלות ותהיות ורק מי שעובר בהצלחה את הריאיון יכול להתקדם ולתאם את נושא העבודה בארה"ב.

לאור העובדה שמדובר בעבודה של כוח אדם זר בארה"ב, הנושא נבחן בשבע עיניים ולא אחת קיימים מקרים שהלקוח מקבל סירוב עקב סיבות שונות הקשורות לתחום עיסוקו, או לנושא ספציפי בעברו אשר משפיע על ההחלטה.

מידע חשוב גם כאן > https://www.americandocs.co.il/ein-number

ויזת משקיעים

מי שמעוניין להשקיע בארה"ב כמו לדוגמה לרכוש נדל"ן, פונה לשגרירות לקבלת ויזת משקיעים. הוא יציג את כל המידע האינפורמטיבי על העסקה המתגבשת, כדי שיסכימו לבקשתו וינפיקו לו ויזת משקיעים כדי לממש את רצונו להשקיע.

כתוב/כתבי תגובה