מהו כדור כח?

מהו כדור כח?

במהלך השנים, נחשפנו ללא מעט אמצעים וכלים שנועדו לעזור לנו לבצע פעילות גופנית ברמות שונות. יש מכשירים ומתקנים שמיועדים לשם כך, ויש מכשירים ומתקנים שנוצרו בתור גדג'טים, במטרה לאפשר לאנשים לבצע פעילות ספורטיבית מסוימת, אף על פי שהם לא בהכרח פעילים בצד הספורטיבי, הם לא בהכרח מחפשים את הדרך לפתח שרירים או לחטב את עצמם. הם זקוקים לכך יותר כהרפיה במהלך היום, כשהם לומדים או עובדים.

דוגמא טובה לכך, זה כדור כח או פאוורבול אם תרצו. מדובר על מתקן מיוחד, פשוט, שיכול לשמש כמתנה מאוד ידידותית לכל מי שעובד שעות רבות מול מחשב או מול אמצעים אחרים וזקוק לקצת פעילות, משהו שישחרר אותו קצת, ישבור לו את השגרה.

מדובר בכדור מיוחד, שאפשר להשתמש בו לאימון כף היד והוא מחזק את שרירי הזרוע והידיים. זו הסיבה שהרבה מאוד אנשים שעובדים מול המחשב כל היום, משתמשים בו. כך הם יכולים גם לחזק את השרירים של הידיים וגם לחלץ קצת עצמות בין דבר אחד שהם עושים לדבר אחר שהם נדרשים לעשות.

הכדור כולל משקולות עם התנגדות אשר משתנה בהתאם לכוח שמפעילים. היופי הוא, שאף על פי שמדובר בכדור קטן יחסית הרי שההתנגדות שלו היא שוות ערך למשקולות של 18 ק"ג. משתמשים בכדור באמצעות חוט מיוחד או באמצעות האגודל. אפשר לסובב אותו בצורה מיוחדת, כשמהירות הסיבוב מתאפשרת באמצעות טכנולוגיה ייחודית שמוטמנת בתוך הכדור, טכנולוגיה של ג'יירוסקופ. כך נוצרת התנגדות החל מקילו אחד ועד שמונה עשרה קילו, כאמור. זה תלוי כמה מהר אנחנו מסובבים את הכדור.

צריך לומר, אנחנו יכולים למצוא כדור זה בצורה רגילה וכן עם תאורת לד מיוחדת שמאפשרת לןנו להשתמש בו גם אם אנחנו עובדים בחדר סגור וחשוך, בבית או בעסק.

ניתן למצוא את הכדור למכירה בחנויות גדג'טים וכן באתרי אינטרנט מתאימים המציעים מתנה לאישה ולגבר. רצוי מאוד לפני שמחליטים אם לקנות את הכדור או לא, בין אם זה לנו או כמתנה לאחרים, לבחון עד כמה באמת אנחנו יכולים להשתמש בו בצורה אפקטיבית וטובה, עד כמה הוא יכול להתאים לנו.

כתוב/כתבי תגובה